Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2000 model seat cordoba signo

Konu, 'Cordoba' kısmında bayram tarafından paylaşıldı.

1. bayram

bayram SCW Üyesi

6
    2
    3
    merhaba arkadaşlar 2000 model seat cordoba signo aracım var yol bilgisayarında orta ekranda yakıt tüketimi,miktarı,anlık tüketimi göstermiyor aynımodel signolarda bu özelliği gördüm ustaya götürdüğümde teyipten kaynaklandığını söyledi bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varmı yardımcı olursanız sevinirim birde kullanım kılavuzu olan varsa taratıp internete koyabilirmi teşekkürler ALLAH KAZA BELA VERMESİN

2. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    bayram konunu tasiyorum ve birde kendini tanitan mesaj yazarsan sevinirim

3. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Kendinizi tanıtırsanız forumda daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Ben bir noktadan başlayayım mesela, olması gereken anlık yakıt tüketimi vb. kısımlar ekranın sol üst köşesinde olmalı. Orada herhangi bir veri yazıyor mu? Yoksa ekran boş mu?

4. bayram

bayram SCW Üyesi

6
    2
    3
    teşekkürler emre kardeşim yerini biliyorum ekranın sol üst köşesinde dış hava sıcaklığının hemen sağında olması gerekiyor ama yok ekrana dokunduğum zaman sigeler beliriyor fakat aktif değil

5. bayram

bayram SCW Üyesi

6
    2
    3
    teşekkürler emre kardeşim yerini biliyorum ekranın sol üst köşesinde dış hava sıcaklığının hemen sağında olması gerekiyor ama yok ekrana dokunduğum zaman sigeler beliriyor fakat aktif değil

6. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Ekranınızda problem var... Kütahya'da anlayan biri var mıdır bilmem, eğer satın almak isterseniz EBAY' de satılan ekranlar mevcut. Çalışıyor deniyor ama ne derece doğru onu Allah bilir.

7. bayram

bayram SCW Üyesi

6
    2
    3
    çok teşekkür ederim emre yardımların için

Sayfayı Paylaş