2000 Model Seat Cordoba 1.6 Signo Oto Kullanma Klavuzu Lazım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2000 Model Seat Cordoba 1.6 Signo Oto Kullanma Klavuzu Lazım

dark_devil

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar

yeni 2000 model Seat cordoba 1.6 signo otomatik vites aldım. Teknoloji özürlüsü olduğum için :D kullanma kılavuzu lazım.Yardımcı olur musunuz?

Tuşlarla aramda pek bilgim yok hatta örnek vereyim biraz keyfiniz yerine gelsin. Arka camlar oto. ama yolcular bir türlü açamıyordu. konsolda tuş varmış daha yeni farkettim. Cehaletin gözü kör olsun. :D

kfy

Administrator
2000 mod.aracın için kullanım kitapçığını sanırım zor bulursun eğer buradan bir arkadaşımız da varsa fotokopi ile vs.size yardımcı olur.

Ayrıca üyelerimiz kısmında kendinizi tanıtan bir konu açarsanız sizi tanımış oluruz.

LKTN

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar

yeni 2000 model Seat cordoba 1.6 signo otomatik vites aldım. Teknoloji özürlüsü olduğum için :D kullanma kılavuzu lazım.Yardımcı olur musunuz?

Tuşlarla aramda pek bilgim yok hatta örnek vereyim biraz keyfiniz yerine gelsin. Arka camlar oto. ama yolcular bir türlü açamıyordu. konsolda tuş varmış daha yeni farkettim. Cehaletin gözü kör olsun. :D
BURAYA tıklayarak kullanıcı el kitabını indirebilirsiniz. İngilizce ama otomatik vites :D

skypace

Kayıtlı Üye
2003 cordoba signo da hız sabitleyici var mı varsa nasıl oluyor bilgi verirseniz sevinirim :)

Seat Cordoba Signo 1.4 Otm.