2000 Model Cordoba Vario Parcalari | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2000 Model Cordoba Vario Parcalari

capri0n

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar benim 2000model cordiba vario aracimin hoparlorlerinde problem bulunmakta o yuzden bir kac tanesini soktuler bana cikma veya sifir hoparlor oneririmisiniz bagajdakiler icin.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

capri0n

Kayıtlı Üye
fikirlerinize ihtiyacim var bilgi verirseniz sevinirim.

memet_one

VİP Üye
Administrator
Sökülen yerin ölçüsünü veya çıkan hoparlörün ölçüsüne göre kaliteli bir takım alıp takabilirsin herhangi bir müzik sistemi yapan yer sorununu çözecektir

kurye ile elden teslime verildi

kirlisakal

Teknik Koordinatör
orjınal hoporlerden mi servisten temin edebilirsiniz muhtemelen almanya siparişli olur ama orjınal olur :)

capri0n

Kayıtlı Üye
peki orjinal cikmasini bulabilirmiyiz veya satan varmidir.

mturkmencekic

Kayıtlı Üye
Bence orjinale gerek yok alternatif olarak müzik ve ses sistemi işleriyle uğraşan yerler daha iyi bir sistem kuracaklardır... Orjinalle uğraşma bence yürüyen olsa haklısın ama ses sistemi sonuçta :)

capri0n

Kayıtlı Üye
Bence orjinale gerek yok alternatif olarak müzik ve ses sistemi işleriyle uğraşan yerler daha iyi bir sistem kuracaklardır... Orjinalle uğraşma bence yürüyen olsa haklısın ama ses sistemi sonuçta :)
abi iyi diyosun hos diyosun benim arabanin sadece sag arka hoparlor yokmus gecen gun bakmistimda.
birde randiman verirmi orjinali kadar.

kirlisakal

Teknik Koordinatör
etka servisden baktım gözükmüyor parça kodunu vermiyor.en temizi oraya uygun hoporler secimi yapıp montajı yapmak....zaten kapı arkasından gözükmice için orjınal olmuş sony vs olmuş farketmez

capri0n

Kayıtlı Üye
etka servisden baktım gözükmüyor parça kodunu vermiyor.en temizi oraya uygun hoporler secimi yapıp montajı yapmak....zaten kapı arkasından gözükmice için orjınal olmuş sony vs olmuş farketmez
abi etka servisindan birde soyke baksana 2000model cordoba 1,9tdi vario signi diye bakarsan bulabilirsin belki