Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2000 Model Cordoba Vario Parcalari

capri0n

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar benim 2000model cordiba vario aracimin hoparlorlerinde problem bulunmakta o yuzden bir kac tanesini soktuler bana cikma veya sifir hoparlor oneririmisiniz bagajdakiler icin.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

fikirlerinize ihtiyacim var bilgi verirseniz sevinirim.

Sökülen yerin ölçüsünü veya çıkan hoparlörün ölçüsüne göre kaliteli bir takım alıp takabilirsin herhangi bir müzik sistemi yapan yer sorununu çözecektir

kurye ile elden teslime verildi

orjınal hoporlerden mi servisten temin edebilirsiniz muhtemelen almanya siparişli olur ama orjınal olur :)

peki orjinal cikmasini bulabilirmiyiz veya satan varmidir.

Bence orjinale gerek yok alternatif olarak müzik ve ses sistemi işleriyle uğraşan yerler daha iyi bir sistem kuracaklardır... Orjinalle uğraşma bence yürüyen olsa haklısın ama ses sistemi sonuçta :)

Bence orjinale gerek yok alternatif olarak müzik ve ses sistemi işleriyle uğraşan yerler daha iyi bir sistem kuracaklardır... Orjinalle uğraşma bence yürüyen olsa haklısın ama ses sistemi sonuçta :)

abi iyi diyosun hos diyosun benim arabanin sadece sag arka hoparlor yokmus gecen gun bakmistimda.
birde randiman verirmi orjinali kadar.

etka servisden baktım gözükmüyor parça kodunu vermiyor.en temizi oraya uygun hoporler secimi yapıp montajı yapmak....zaten kapı arkasından gözükmice için orjınal olmuş sony vs olmuş farketmez

etka servisden baktım gözükmüyor parça kodunu vermiyor.en temizi oraya uygun hoporler secimi yapıp montajı yapmak....zaten kapı arkasından gözükmice için orjınal olmuş sony vs olmuş farketmez
abi etka servisindan birde soyke baksana 2000model cordoba 1,9tdi vario signi diye bakarsan bulabilirsin belki

Geri
Üst Alt