Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2000 model cordoba teyp sorunu(çözüldü)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

capri0n

Kayıtlı Üye
Arkadaslar benim arabamda boyle bir teyp mevcut ve teyp durduk yere kapanip aciliyor vag com ile bagladigimda kontrol unite arizasi veriyor benim bu problemi cozmem icin ne yapmam gerekiyor basina gelen var ise yardimci olabilir mi?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaslar benim arabamda boyle bir teyp mevcut ve teyp durduk yere kapanip aciliyor vag com ile bagladigimda kontrol unite arizasi veriyor benim bu problemi cozmem icin ne yapmam gerekiyor basina gelen var ise yardimci olabilir mi?

25870abf3f65398c12636d9936a7c553.jpg
[/IMG]

25870abf3f65398c12636d9936a7c553.jpg
[/IMG]

resim göndermek istedin çıkmamış sanırım...mesaj yazılan kısmın altından dosya yukleden pc arşıvınden resim atabilirsiniz tşkler...kontrol unıtesı arızası demek beyin ile teyp arasını bağlayan bir ünite...bunun için ist maltepe ender elektronik bu işlerin erbabı diye biliyorum sorup danışmakta fayda var derim...kablosu cıkmıştır,kopmuştur vs...teyp guvenliği ile ilgilide sıkıntı ordan gelir hani teyp kodu olayları...
bazen telefonum kilitleniyor açılıp kapandığı zaman düzeliyor :) akü kutup başını sökün aracın elektriğini kesin...10 dk sonra tekrar bağlayın bakalım o zaman yapacak mı...her türlü ihtimali değerlendrmeliyiz erken teşhis hayat kurtarır :)

resim göndermek istedin çıkmamış sanırım...mesaj yazılan kısmın altından dosya yukleden pc arşıvınden resim atabilirsiniz tşkler...kontrol unıtesı arızası demek beyin ile teyp arasını bağlayan bir ünite...bunun için ist maltepe ender elektronik bu işlerin erbabı diye biliyorum sorup danışmakta fayda var derim...kablosu cıkmıştır,kopmuştur vs...teyp guvenliği ile ilgilide sıkıntı ordan gelir hani teyp kodu olayları...
bazen telefonum kilitleniyor açılıp kapandığı zaman düzeliyor :) akü kutup başını sökün aracın elektriğini kesin...10 dk sonra tekrar bağlayın bakalım o zaman yapacak mı...her türlü ihtimali değerlendrmeliyiz erken teşhis hayat kurtarır :)
Kirli sakal abi ben pottandir diye potansiyo metreyi degistirdim hala ayni problem devam ediyor. Kablo kopma ihtimali dusuk diye dusunuyorum cunku teyp hic islem gormedi suana kadar

Arabanin elektrigini kes 10 dk sonra bi daha tak.teyp kodunu biliyorsan yap.elektriksel sikintin

Senin dedigin kutup basini sokme olayinida deneyecegim abi benim amacim benim yasadigim gibi bir problem yasamis olan varmi varsa nasil giderdigini ogrenmek. Fikir sahibi olmak anlaminda.

Senin dedigin kutup basini sokme olayinida deneyecegim abi benim amacim benim yasadigim gibi bir problem yasamis olan varmi varsa nasil giderdigini ogrenmek. Fikir sahibi olmak anlaminda.

Cok hassas bir iş...arizayi bulmak ince sanat.teyp resmen elektrik kesiyor.ender elektronik cozer senin isini

Peki telefon bilgisi varsa abi sende verebilirmisin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt