2000 Model COrdoba Ses Sistemi Onerileriniz... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2000 Model COrdoba Ses Sistemi Onerileriniz...

capri0n

Kayıtlı Üye
2000 Model COrdoba Ses Sistemi Onerilerinizi Bekliyorum Ubaliz Sizden ricaam Sedece Aracin Kendi Hoparlorleri ile ilgili subwoohoer falan koymayi dusunmuyorum yardimci olirsaniz sevinirim yardimlaribizi ve onerileribizi bekliyorum.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

goku

Kayıtlı Üye
aracın kendi teybi ortalama 4*20w rms çıkış gücüne sahip oluyor...
sadece hoparlörleri yenileseniz bile teyp çıkışı düşük olduğundan ses kalitenizde çok fazla artış olmayacak...

size tavsiyem;
Alpine - V-Power Amplifikatörleri - MRV-F300
4 ohm da 4*50w rms çıkış gücüne sahip anfiyi alarak,
Alpine - Type-G Hoparlörler - SPG-17C2
her biri 4 ohm 60w rms 2 takım hoparlör kullanarak güzel bir set oluşturabilirsiniz..

ayrıca teybinizin anfi çıkışı olmasa bile alpine anfilerine, teybin yüksek seviye hoparlör çıkışlarından harici dönüştürücü kullanmadan direk bağlantı yapılabiliyor...

capri0n

Kayıtlı Üye
aracın kendi teybi ortalama 4*20w rms çıkış gücüne sahip oluyor...
sadece hoparlörleri yenileseniz bile teyp çıkışı düşük olduğundan ses kalitenizde çok fazla artış olmayacak...

size tavsiyem;
Alpine - V-Power Amplifikatörleri - MRV-F300
4 ohm da 4*50w rms çıkış gücüne sahip anfiyi alarak,
Alpine - Type-G Hoparlörler - SPG-17C2
her biri 4 ohm 60w rms 2 takım hoparlör kullanarak güzel bir set oluşturabilirsiniz..

ayrıca teybinizin anfi çıkışı olmasa bile alpine anfilerine, teybin yüksek seviye hoparlör çıkışlarından harici dönüştürücü kullanmadan direk bağlantı yapılabiliyor...

Ustam Oneriniz icin tesekkur ederim ama ben ektra.tesisatsiz istemistim yani suan benim hoparlorler aptallastida yani onlarin yerine estra tesisatsiz bir seyler istiyorum onun icin onerin varmidir?
GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi