Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2000. Mesajimi Sizlerle Paylasmaktan Mutluyum...

007

Kayıtlı Üye
2000. mesajimi paylasmak istedim..umarim daha nice 2000 mesajlar goruruz hep beraber:)

nice 2K'lere..iyki varsın Kaan abim.. :eek:key:

şimdi o 2000 rakamını bozmamak için mesajda yazılmaz :D:D

nice 2K'lere..iyki varsın Kaan abim.. :eek:key:

Ya tabi simdi senin bulundugun bu ortamda 2000 mesajim var diye sevinmek komik oluyor ama kendi capimda iste...saolasin Yigidim, sen de iyi ki varsin:)

Bu arada bizim uluslararasi bir rolex forumumuz var..rolexforums.com orada JJ Irani diye yeni zelandadan bir abimiz daha dogrusu bir amcamiz var..70 kusur yasinda..tam bir rolex tutkunu..herhalde rekor onda su anda 4 yilda 90bin civari postu var foruma..ama bu aralar pankreas kanseri ile mucadele ediyor..yazamiyor hic..

Daha nicelere Kaan Abi :)

bu arada 70 yaşında amca ve forum ortamı iyimiş gerçekten :)

Şuan bende 2500. mesajımı buraya yazıyorum gerçi geçen gün 2500 olmuştu diye hatırlıyorum sanırım bazı mesajlar kendiliğinden silindi......

Hayırlı olsun kaan nice 2000 lere diyelim................

Geri
Üst Alt