Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2000 KM Yeni Model Agra Jant

hayırlı satışlar, Jant ebatı, lastik markası ve de fotoğraf olsa daha iyi olmaz mı?.

bencede fotoğraf olmazsa bu iş agramıydı fr mıydı diye uzayıp gider. lastiklerin ebat ve markası hakkında da bilgi verilirse iyi olur.
soran arkadaşlar için leonlar 5 bijon 5x112 aralıklı

kskjdjd.jpg resim alıntı yapılmıştır örnek teşkil etsin diye ebatlar 225 /45 /17 dir sadece 2000 km kullanılmıştır.

Ekli dosyalar

• kskjdjd.jpg
    kskjdjd.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 26
ulvi bizim kasa Fr ların üstündeki agra jant zaten
Gardas doğrudur ismi öyledir ama hem şekil değişikliği hemde FR kasalarda kullanılması nedeniyle FR Jant diye nitelendiriliyor..sen şimdi agra Jant deyince birde fotodaki eski agraları Koyunca millet farklı algılıyor....o bakımdan şey ettiydim:)

şimdi hangisi satılık olan agra mı (resimdeki) yoksa yeni fr jantı mı anlamadım walla :)

sizin fotosunu koyduğunuz jant agra doğru ama fr ların üzerinde gelen jantın adı albea'dır

kardeşim sen FR aldığında üstünde bu jant yokmuydu farklı bir jantmı vardı bi koyun bakalım resmini agra hangisi albea hangisi görelim bende şaşırdım şimdi

Geri
Üst Alt