Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2000 1.6 signo cordoba 28.000 km

tokxie

Kayıtlı Üye
arkadaslar elımde baslıkta da yazdıgı gibi 2000 model 1.6 signo 100 beygir mavi 28bin km'de cordoba var yakın zamanda satma düşüncesindeyim fakt fiyatı ne civarda olur? 28bin km'de olması ne derce fıyatını arttırır? gibi soruların cevabını arıyorum aracın sadece motor kapağı orijinal değil piyasası hakkında bilgi vermeye calısırsanız cok sevinirim ayrıca aracın ilk sahibiyim

17082012100.jpg

sonunda aklıma geldi de resmi çekebildim arkadaşlar buyrunuz

Ekli dosyalar

• 17082012100.jpg
    17082012100.jpg
    83.9 KB · Görüntüleme: 11
berat kardeş nası ya 2000 model ve de 28 000 km???? helal daha ne diyeyim...foto falan yok mu???

inanılması güç geliyor ama olabiliyor.bizdede 94 model 74 binde doğan slx vardı geçen yıl sattık.

1999 81 bin deki cordymden daha az km li seat yoktur diyordum ki senin cordy bu tezimi çökertti:D

Valla ben olsam 17 -18 bin fiyat çekerdim ki hastası alır o fiyatlara hele bir de kaza boya yoksa..

tartışılanlar doğru çıkıyor agustos 2012 de üye olmuş arkadaş toplam 3 mesajı var satılık araba burası araba satma forumu olmamalı

arkadaşlar araba benım degıl babamın arabası. babam vardiyalı olarak çalışıyordu bir fabrikada onun için arabayı çok nadir kullanıyordu araba şehir dışına bile 1-2 kez cıktı onda da mersin den niğdeye gitti yaklasık 3 saatlik yol

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

resim cekıp yollayabılırım isterseniz :D

hayır hayır ali abi oyle bı amacım yok farkettıysenız sadece fıyat araştırması yapıyorum, para gelecek bi yer var orayı beklıyoruz arabayı satmak ıcın acmadım konuyu

Geri
Üst Alt