Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

200 mt mesafeli led feneri sislere takmak, sizce nasıl olur

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında mete tarafından paylaşıldı.

1. mete

mete SCW Üyesi

402
    29
    28
  2. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    sis fari olamayan bir arabaya olabilir :) ya da senin sisleri sokuceksin bunu takicaksin yani ama bence degmez ugrasmaya bir de bizde zaten araba da begin herseye karisior hata mata cikar kurcalama bence

3. ofb37

ofb37 SCW Üyesi

998
    190
    43
    far gibi:)

4. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    bunu genelde balıkcılar ve ava gidenler kullanıyor cok etkili diğer sürücülerin gözünü alır

5. mete

mete SCW Üyesi

402
    29
    28
    evet hata çıkarma olasılığı var çünkü 1.2-1.5 V la çalışıyor, voltajı düşürmek gerek oda basit bir devreyle olur ama elektrik aksamına sıkındı yaratabilir, ya da pille manuel çalıştırıcan :)

6. Vakay

Vakay SCW Üyesi

106
    17
    18
    1.5 voltla çalışmıyor power led var içinde ve power ledler 5 voltla çalışır illa fener şeklinde takmana gerek yok antepte özdisana git power led ve 12 volt sürücü ve mercek istiyom de sana verirler.

7. hcaglak

hcaglak SCW Üyesi

572
    99
    28
    Bence sıkıntı olur..

8. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Sen rahat edeceksin de karsidan gelen ne yapacak peki??? Ben boyle asirilari gordugumde rahatsiz oluyorum ve o soforlere beddua ediyorum.. Bazilari da direk olarak kufure basvuruyor.. Gerek yok takmana...

HaKo ve Dedee bunu beğendi.
  9. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Aksi istikamettekine zararı yoksa yapabilirsiniz ama bence böyle bi uygulamaya hiç gerek yok.

xx

10. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    Süleyman abi mercekli olduğu için sorun yaratmıyor..bendede aynı fenerden mevcut..sadece biraz daha güçsüzü :)

fikir sahibi olmak isterseniz bimekste 10 liraya satılıyor..tavsiye ederim kullanışlı...optik zoomda mevcut :)

Sayfayı Paylaş