Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

200 mt mesafeli led feneri sislere takmak, sizce nasıl olur

sis fari olamayan bir arabaya olabilir :) ya da senin sisleri sokuceksin bunu takicaksin yani ama bence degmez ugrasmaya bir de bizde zaten araba da begin herseye karisior hata mata cikar kurcalama bence

bunu genelde balıkcılar ve ava gidenler kullanıyor cok etkili diğer sürücülerin gözünü alır

evet hata çıkarma olasılığı var çünkü 1.2-1.5 V la çalışıyor, voltajı düşürmek gerek oda basit bir devreyle olur ama elektrik aksamına sıkındı yaratabilir, ya da pille manuel çalıştırıcan :)

evet hata çıkarma olasılığı var çünkü 1.2-1.5 V la çalışıyor, voltajı düşürmek gerek oda basit bir devreyle olur ama elektrik aksamına sıkındı yaratabilir, ya da pille manuel çalıştırıcan :)
1.5 voltla çalışmıyor power led var içinde ve power ledler 5 voltla çalışır illa fener şeklinde takmana gerek yok antepte özdisana git power led ve 12 volt sürücü ve mercek istiyom de sana verirler.

Sen rahat edeceksin de karsidan gelen ne yapacak peki??? Ben boyle asirilari gordugumde rahatsiz oluyorum ve o soforlere beddua ediyorum.. Bazilari da direk olarak kufure basvuruyor.. Gerek yok takmana...

Aksi istikamettekine zararı yoksa yapabilirsiniz ama bence böyle bi uygulamaya hiç gerek yok.

xx

Sen rahat edeceksin de karsidan gelen ne yapacak peki??? Ben boyle asirilari gordugumde rahatsiz oluyorum ve o soforlere beddua ediyorum.. Bazilari da direk olarak kufure basvuruyor.. Gerek yok takmana...

Süleyman abi mercekli olduğu için sorun yaratmıyor..bendede aynı fenerden mevcut..sadece biraz daha güçsüzü :)

fikir sahibi olmak isterseniz bimekste 10 liraya satılıyor..tavsiye ederim kullanışlı...optik zoomda mevcut :)

Geri
Üst Alt