200 mt mesafeli led feneri sislere takmak, sizce nasıl olur | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

200 mt mesafeli led feneri sislere takmak, sizce nasıl olur

Punisherkp

Kayıtlı Üye
sis fari olamayan bir arabaya olabilir :) ya da senin sisleri sokuceksin bunu takicaksin yani ama bence degmez ugrasmaya bir de bizde zaten araba da begin herseye karisior hata mata cikar kurcalama bence

freesezar

Kayıtlı Üye
bunu genelde balıkcılar ve ava gidenler kullanıyor cok etkili diğer sürücülerin gözünü alır

mete

Kayıtlı Üye
evet hata çıkarma olasılığı var çünkü 1.2-1.5 V la çalışıyor, voltajı düşürmek gerek oda basit bir devreyle olur ama elektrik aksamına sıkındı yaratabilir, ya da pille manuel çalıştırıcan :)

Vakay

Kayıtlı Üye
evet hata çıkarma olasılığı var çünkü 1.2-1.5 V la çalışıyor, voltajı düşürmek gerek oda basit bir devreyle olur ama elektrik aksamına sıkındı yaratabilir, ya da pille manuel çalıştırıcan :)
1.5 voltla çalışmıyor power led var içinde ve power ledler 5 voltla çalışır illa fener şeklinde takmana gerek yok antepte özdisana git power led ve 12 volt sürücü ve mercek istiyom de sana verirler.

serenity

Kayıtlı Üye
Sen rahat edeceksin de karsidan gelen ne yapacak peki??? Ben boyle asirilari gordugumde rahatsiz oluyorum ve o soforlere beddua ediyorum.. Bazilari da direk olarak kufure basvuruyor.. Gerek yok takmana...

setnogrom

Kayıtlı Üye
Aksi istikamettekine zararı yoksa yapabilirsiniz ama bence böyle bi uygulamaya hiç gerek yok.

xx

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
Sen rahat edeceksin de karsidan gelen ne yapacak peki??? Ben boyle asirilari gordugumde rahatsiz oluyorum ve o soforlere beddua ediyorum.. Bazilari da direk olarak kufure basvuruyor.. Gerek yok takmana...
Süleyman abi mercekli olduğu için sorun yaratmıyor..bendede aynı fenerden mevcut..sadece biraz daha güçsüzü :)

fikir sahibi olmak isterseniz bimekste 10 liraya satılıyor..tavsiye ederim kullanışlı...optik zoomda mevcut :)