Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

20 Nisan 2012 İzmir Kordon organizasyonu..

Arkadaşlar organizasyonu 2 kişi ile tamamladık :) Ben ve Gökhan abi (Lejyoner) beraberdik... Çok keyifli ve bol sohbetli bir akşam oldu..Güler yüzü ve Keyifli muhabbeti için çok teşekkkür ederim kendisine...

​ah ah kahroldum ben ogün denizlide idim çok üzüldüm bizim kozmetik sezonu açildi ege bölgesi benim olduğu için sezon yoğun ama çok üzüldüm sizlerin yaninda olamadim diye keşke izmirdeki seatçilara ulaşabilmemin bir yolu olsa klüp kursam burda çok süper olurdu..

Ayrica bir sorum olacak bu siyah jantlar ne marka ve nekadar öğrenebilirmiyim çok teşekkür ederim

​ah ah kahroldum ben ogün denizlide idim çok üzüldüm bizim kozmetik sezonu açildi ege bölgesi benim olduğu için sezon yoğun ama çok üzüldüm sizlerin yaninda olamadim diye keşke izmirdeki seatçilara ulaşabilmemin bir yolu olsa klüp kursam burda çok süper olurdu..

Ayrica bir sorum olacak bu siyah jantlar ne marka ve nekadar öğrenebilirmiyim çok teşekkür ederim
egedekı ıllerdekı uyelerede ulasabılırsın hem yardımlarıda dokunabılır belkı :)

Geri
Üst Alt