Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

20.000..

Yiğit senin hayatını komple değiştirecek farklı bir alternatife itecem, şu Furkan'la konuştuğumuz konuyu yeniden masaya yaturmanın zamanı geldi. Benim yaklaşık 3 haftalık eğitimim yakında sanaldan gerçeğe dönmek üzere. Size demo ile durumu anlatmak isterim. PC karşısında geçirilecek zamanı daha farklı boyutlara taşıyalım. 20bin mesaja karşılık gelen zamanı düşünürsen bu işe biçilmiş kaftansın. haberleşelim.

Yiğit senin hayatını komple değiştirecek farklı bir alternatife itecem, şu Furkan'la konuştuğumuz konuyu yeniden masaya yaturmanın zamanı geldi. Benim yaklaşık 3 haftalık eğitimim yakında sanaldan gerçeğe dönmek üzere. Size demo ile durumu anlatmak isterim. PC karşısında geçirilecek zamanı daha farklı boyutlara taşıyalım. 20bin mesaja karşılık gelen zamanı düşünürsen bu işe biçilmiş kaftansın. haberleşelim.

Faruk abim 1.5 senede yorumsuz kalmamanın mesaj sayısı bu..sabah kalktığımda ve çoğunlukla gece yatmadan..2 doz SCW.. :D :D

Faruk abim 1.5 senede yorumsuz kalmamanın mesaj sayısı bu..sabah kalktığımda ve çoğunlukla gece yatmadan..2 doz SCW.. :D :D

dün akşam çok geç çıktık Çengelköy'den, ayrıca kuzu da annem annem diye tutturup içlenip ağlamaya başlayınca koptum Yiğit arayamadım da seni kusura bakma. hatun yarın akşama gelecek Antalyadan ve Ece bu sürede benimle, istersen bugün buluşabiliriz müsait olursan. Ece'yi kuzenime de bırakabilirim bizimle de olabilir sorun değil, üşütmeyelim kuzuyu yeter.

Geri
Üst Alt