Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

20.000-21.000 civarında IBIZA aranıyor...

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar çok sevdiğim bir bayan kardeşim için benzinli İbiza arıyoruz... fiyat aralığı 20.000-21.000 civarı... beyaz renk tercih ama olursa tabi... yardımcı olursanız sevinirim... tel.im 535 288 18 13

Birşeyi aradığın zaman bulamıyorsun abi umarım kısa sürede gönlünüze göre bir araç bulursunuz..

Birşeyi aradığın zaman bulamıyorsun abi umarım kısa sürede gönlünüze göre bir araç bulursunuz..

Teşekkür ederim kardeşim... haklısın ben şimdiden başlayım dedim o yüzden... seninde aklında olsun yine... zaten bayan kardeşimizin de aracını satmamız lazım bir an önce...

kardeş merhaba, ben otomatik leon alıcam güzeller güzelii ibizam satılık hiç bireksiği veya eksisi yok herşeyi artı, her türlü expertize açık, test sürüşüne elverişli :) yağı tuzu filtreleri yeni değişti.

kardeş merhaba, ben otomatik leon alıcam güzeller güzelii ibizam satılık hiç bireksiği veya eksisi yok herşeyi artı, her türlü expertize açık, test sürüşüne elverişli :) yağı tuzu filtreleri yeni değişti.

aracı nasıl görebiliriz ve ne kadar istiyorsunuz...

izmirde mi yaşıyorsunuz, aracım istanbulda kocaeli de de görülebilir işyerim kocaelide servisle gidiyorum ama bakmak isterseniz aracı oraya da götürebilirim. numaramı kaydedin irtibat kurar görüşürüz şartlarımız uyarsa beğenirseniz hayırlaşırız. nasip bu işler tamamen. 507 718 3955 ben sizin noyu kaydediyorum.

PAZARLIGI BOZMAK GIBI OLMASIN EGER IKINIZ ANLASAMAZSANIZ 2004 OTOMATİK VAR DETAYLARA GİRMİYORUM Leonm@nia BANA MESAJ ATARSINIZ

Umarim saygisizlik olmadi iki kisi aliş veriş muhabbeti yaparken benim araya girmem hatam olduysa özür dilerim

Geri
Üst Alt