Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

20.000-21.000 civarında IBIZA aranıyor...

Konu, 'Arıyorum' kısmında Leonm@nia tarafından paylaşıldı.

1. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Arkadaşlar çok sevdiğim bir bayan kardeşim için benzinli İbiza arıyoruz... fiyat aralığı 20.000-21.000 civarı... beyaz renk tercih ama olursa tabi... yardımcı olursanız sevinirim... tel.im 535 288 18 13

2. Reis

Reis SCW Üyesi

744
    283
    63
    Birşeyi aradığın zaman bulamıyorsun abi umarım kısa sürede gönlünüze göre bir araç bulursunuz..

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Teşekkür ederim kardeşim... haklısın ben şimdiden başlayım dedim o yüzden... seninde aklında olsun yine... zaten bayan kardeşimizin de aracını satmamız lazım bir an önce...

4. egeyıldızı

egeyıldızı SCW Üyesi

80
    28
    18
    kardeş merhaba, ben otomatik leon alıcam güzeller güzelii ibizam satılık hiç bireksiği veya eksisi yok herşeyi artı, her türlü expertize açık, test sürüşüne elverişli :) yağı tuzu filtreleri yeni değişti.

5. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    aracı nasıl görebiliriz ve ne kadar istiyorsunuz...

6. egeyıldızı

egeyıldızı SCW Üyesi

80
    28
    18
    izmirde mi yaşıyorsunuz, aracım istanbulda kocaeli de de görülebilir işyerim kocaelide servisle gidiyorum ama bakmak isterseniz aracı oraya da götürebilirim. numaramı kaydedin irtibat kurar görüşürüz şartlarımız uyarsa beğenirseniz hayırlaşırız. nasip bu işler tamamen. 507 718 3955 ben sizin noyu kaydediyorum.

7. infazcı

infazcı SCW Üyesi

55
    15
    8
    PAZARLIGI BOZMAK GIBI OLMASIN EGER IKINIZ ANLASAMAZSANIZ 2004 OTOMATİK VAR DETAYLARA GİRMİYORUM Leonm@nia BANA MESAJ ATARSINIZ

8. infazcı

infazcı SCW Üyesi

55
    15
    8
    Umarim saygisizlik olmadi iki kisi aliş veriş muhabbeti yaparken benim araya girmem hatam olduysa özür dilerim

9. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Herhangi bir pazarlık yok şu an zaten kardeşim... tel.inizi pm atabilirsiniz...

10. egeyıldızı

egeyıldızı SCW Üyesi

80
    28
    18
    yok farketmez zaten nasipdir bu işler...

Sayfayı Paylaş