Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2.Sahibinden Kazasız Seat İbiza Fr Pd130'04

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bugun sabah 10da Noterden donduk tam kapısından.. Arabayı alıcak arkadasın annesı arabayı ınceledı sagına soluna baktı fakat kafasına yattı demısken eskı aracları yenı 2007 model oldugu ıcın 2004 duydugun anda bırdaha daha ıkna olmadı yaklasık 20 gundur beklıyordum gzl nakıt paraya takas tekliflerine vermedım aracımı begendıgım arabaya kapora verdım falan fılan kısmet degılmıs hayır olsun digelim..

arabayı almaya annesiyle gelen arkadaşları, araba alacağın zaman da "annem izin vermedi" diyen arkadaşları sevmiyorum..

Birdahakı sefere kapora almadan ıs yapmıycam buyuk kaybım var.. Arabayı satıstan cekmıstım.. :(

bahsettigin 2007 model araç auris mi cahit ? aynı sıkıntıyı ben de yaşadım da..

bahsettigin 2007 model araç auris mi cahit ? aynı sıkıntıyı ben de yaşadım da..

aynen dou 20 gundur ılandan yok 25750 nakıte vermdım aracımı aklıma s.. bırde ben guzellık yaptım hersyeı orjınal cevırdırdım jantlarını bıle almıycaktım keske kapora alsaydım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt