Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2. nazar dalgası başlamış aman dikkat

ceycey11

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geçen cumartesi nevşehirden kütahyaya dönüyordum Afyon Çay'da solumda bir kamyon vardı kırmızıda durdum sağdaki ışıkta sarı yandı vitesi attım yeşili gördüm ve çıktım. çıkmamla bir kargo firmasının minibüsü çıkıverdi sol ön köşeden çarpıştık. Sürücü dediğim gençler alınmasın daha çocuk ehliyeti alalı 1 sene olmamış en azından 1 kaza daha yapmış önceden. Üstelik kırmızıda geçtiğini kabul etmedi tutanağa ben yeşilde geçtim yazdım o da araba kırmızıda geçti yazmış. Çok debelendim ama bir tane kamera yok görenlerde kargoyu tanıdıklarından ağızlarını açıp konuşmadı bugün servise götürdüm arabayı kasko yine delindi tramerde büyük ihtimalle %50-%50 kusur verecek. Eğer hatayı karşıya verirlerseki bu zor maddi değer kaybı davasıda açmayı istiyorum. İnanın ben kırmızıda geçseydim polis bile çağırtmadan hasarını çekerdim karşı tarafın ama maalesef onlar bu şekilde kurtulmaya çalışıyor ve başaracaklarda...

Velhasıl kelam Allah başka nazar konusu açtırmasın forumumuza.

geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.cana geleceğine mala gelsin.

caner ver arabayı takasa gitsin okumıyacak bu çocuk

abi ilk kazada çok düşündüm ama çok seviyorum herhalde bu kadar sevdiğimden oluyor. bassam kırbacı ağlatsam anasını olmayacak belki. DOD daki diğer arabalarada bakmadım değil ama cesaret edemedim

Canercim geçmiş olsun bazılarını sopalamak lazım böyle şerefsizleri yani.

Geri
Üst Alt