Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2. nazar dalgası başlamış aman dikkat

çok geçmiş olsun. geçenlerde benim başıma şöyle bir olay geld. ışıklarda bekliyorum en öndeyim. yayalar geçiyor önümden. en son biri koş koş demeye başladı yayaya kırmızı yandığını gördüm. biraz bekledikten sonra arkamdan korna sesi gelince herhalde yeşil yandı deyip geçtim. Allahtan soldan gelen araç durdu. yani insanlar bazen trafikte dalgın olabiliyor. siz siz lun yoldan ve çevre trafikten bir an için olsun bağınızı koparmayın.

Geçmiş olsun. Kargo aracı büyük ihtimalle ticaridir ve içindeki sürücünün %90 SRC belgesi yoktur. Buradan birşey yakalanır belki.

geçmiş olsun ışıklara hiç bi zmn aldanmamak lazım :(

geçmiş olsun ışıklara hiç bi zmn aldanmamak lazım :(

hepiniz sağolun arkadaşlar yarın kargo şirketi ile görüşmeyi düşünüyorum ama bi tarafımda boşver diyor her ne kadar hayvanlık yapmış olsada ekmeğiyle oynama diyor bir tarafımda ya kırmızıdan kalkıyor olmasaydım uzaktan sarıyı görüp yeşilde daha hızla geçseydim, ya eşime, bana ya da kargo şirketi aracındaki yolcu koltugunda oturan gence bişey olsaydı diyor ya gene aynı şeyi yaparsa? ya birdahakine ben değilde tolga, engin, mimin ya da herhangi biri denk gelirse???

geçmiş olsun..allah bu tip insanları nasıl biliyorsa öyle yapsın..sinir bozucu bir durum

Geçmiş olsun malesef ülkemizde her nekadar kurallara riayet etsekte başımıza bunlar gelebiliyor. Malesef daha fazla dikkat etmekten başka yapabileceğimiz birsey de yok gözüküyor.. çok acı bi durum...

Geri
Üst Alt