Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2. kızıma güzel bir isim

Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütür inşallah adı ÇİĞDEM olsun :)

hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün.benim tercihim tuana:eek:key:

Allah erkek evlat nasip etti adını AREL koyduk kız olsaydı BERRA koyacaktık Allah hayırlısını versin yüzünü göstermeyi nasip etsin kazasız belasız

BERRA : Doğru sözlü, hayır işleyen kimse.

Allah anali babali buyutur insallah isime gelince mimoza,su,melis,idil,aycin,hande,bengisu,dilara,yakamoz,aydem,aytul,alev aklima gelen guncel ve modern isimler:)

şimdiden hayırlı uğurlu olsun
favorim bana dayılık namını tattıran yeğenimin adı SİMAY...

Hayırlı olsun, Rabbim analı babalı büyütsün, vatana millete kendine ailesine dünya ve ahiretine hayırlı olsun İNŞAALLAH.

Çocuk isimlerinin önemli olduğu ve manasının çocuk üzerinde etkisi olacağı bilinirdi. Dolayısı ile kulağa hoş gelme veya orjinal olma gibi geçici hevesler yerine, manasını öğrendiğinde gururla taşıyacağı bir isim vermenizi tavsiye ederim. Bu yolundan gidilebilecek bir büyüğün ismi olabilir veya manası güzel olan bir isim...

Ömer Allah Analı Babalı Büyütmeyi nasip etsin, Rabbim yolunu her daim açık tutsun umarım gelişi ile yaşamınızın mutluluğunu iki katına çıkartır. Allah sağlık, sıhat versin inşallah.

Aklıma gelen isim " BUSE " : Öpücük

ALLAH analı babalı büyütsün, ömrü hayırlı olsun başından anasınıda babasını da eksik etmesin.

"Zeynep" : Babasının süsü anlamına gelirmiş...

allah analı babalı büyütsün saglıklı sıhhat li doğsun
1:elizan (uzaktan gelen ezan sesi)
2:sukeyna(bunun anlamını unuttum)
3:elif
4:melis

Geri
Üst Alt