Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2. kızıma güzel bir isim

ugurcoskun28

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar kısmetse şubat sonu gibi 2. kızım dünyaya gelecek. Ama henüz isim bulmuş değiliz.aklınıza gelen isimleri yazarsanız sevinirim:):):)

Şimdiden sağlıklı vatana millete hayırlı bir evlat olmasını dilerim . Burada bunu sorman ne kadar güzel birsey kendi adıma çok mutlu oldum benim söyleyeceğim isim Zeynep :)

hayırlı olsun sımdıden allah analı babalı buyutsun benden ıkı ısım ecem yada burcu

bi liste sunayım hemenn pelin, özlem ,melek ,sevgi, sevinç, ilayda ,hale,yagmur, pınar... şimdiden tbrkler analı babalı büyütsün rabbim hakkında hayırlısını versin

allah sağlık versin ismi kendiliğinden bazı yollarla gelir diye düşünüyorum....
arapçada ilk harf olan ELİF hep hoşuma gitmiştir..

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
saliha bir kadın olsun kızınız inşallah( saliha zehra )

şimdiden Allah analı babalı büyütsün sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız inşallah MELİKE ismini oldum olası sevmişimdir

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Hayatı boyunca hep neşeli olsun inşallah..Ben, NEŞE diyorum...

Benimde kizim 6 aylık oldu çok isim türettik ama benim takıntım vardı ELİF ŞEVVAL koydum ismini...aklimdaki diğer ve sizede önereceğim isim GÜLCE....

Hayırlı olsun öncelikle, Allah analı babalı büyütsün abicim kutluyorum seni. Herkez sevdiği isimleri belirtmiş bende içimden geçenleri yazayım istersen belki yardımım dokunur :)

1) Elisa
2) İnci
3) Tuğçe
4) Eylül
5) Çağla

Geri
Üst Alt