Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2 jant arasında kaldım

Replika jant orjinali 7000€ yaklaşık 22.000 tl :D
Lastik 225 40 18
5x112
Nexen marka lastik (genelde mercedes kullanıyor bu markayı)
Bizim leonlara birebir uyumlu sorunsuz
Arkadaşım merhaba aşağıdaki jant almak istiyorum ama sağlam bir replika istiyorum nerede. Aldın aldıgın yerin numarası varmı acaba

Aldigim yer bursa da replika jant tabiki orjinale göre sağlam değil ama orjinaline o paraları pek kimsede vermez 22.000 tl ülkemizde bir araba parası ama sonuç olarak ben gayet memnunum büyük çukurlardan kacarsaniz sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum

Düşünceleriniz için teşekkürler arkadaşlar işte hali :)

Maşallah. Çok güzel durmuş.
Aldigim yer bursa da replika jant tabiki orjinale göre sağlam değil ama orjinaline o paraları pek kimsede vermez 22.000 tl ülkemizde bir araba parası ama sonuç olarak ben gayet memnunum büyük çukurlardan kacarsaniz sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum
Dikkatli kullanılırsa sıkıntı çıkmaz.

Hayirli olsun herkezin dedigi gibi tabi basmak sart biraz,Bende jant lastik alicam mecburen araci 17 5 kollu jantiyla almak zorunda kaldik 3 4 ay sira beklememek icin, Bide Bu jantlardaki ET degeri bizim araclar icin uygun olani 35 midir 40 45 te takiliyomu

Hayirli olsun herkezin dedigi gibi tabi basmak sart biraz,Bende jant lastik alicam mecburen araci 17 5 kollu jantiyla almak zorunda kaldik 3 4 ay sira beklememek icin, Bide Bu jantlardaki ET degeri bizim araclar icin uygun olani 35 midir 40 45 te takiliyomu

Orjinal seat dynamic jantlarım 225 45 17 ölçüluydu bunlar ise 225 40 18 sorunsuz birebir uyumlu

17 inch jant almak istiyorum ama J ve ET değeri orjinal jantların nedir? bu arada aracım leon MK2

jant işinde şekli falan boşverin kardeşim. hayati işlerde replikadan şeytandan kaçar gibi kaçacaksın. nereye kadar dikkatli kullanabilirsin, oyuncak araba değil bu, bir gün olmazsa birgün çukura denk gelir, bir taşa takılırsın, küçücük işten başına kocaman bela açarsın. lastikte jantta replikadan mümkün oldukça kaçının.

jant işinde şekli falan boşverin kardeşim. hayati işlerde replikadan şeytandan kaçar gibi kaçacaksın. nereye kadar dikkatli kullanabilirsin, oyuncak araba değil bu, bir gün olmazsa birgün çukura denk gelir, bir taşa takılırsın, küçücük işten başına kocaman bela açarsın. lastikte jantta replikadan mümkün oldukça kaçının.

Herkes zengin değil dediğiniz doğru ama bu fiyatlarla replika da almak mecburiyetten oluyor çukur ise bozuk yollarda hızlı kullanmadığın sürece jantada birşey olmaz bu jantlar replika olabilir ama TSE damgalı 2 yıl garantili çöp jantlardan değil..

Herkes zengin değil dediğiniz doğru ama bu fiyatlarla replika da almak mecburiyetten oluyor çukur ise bozuk yollarda hızlı kullanmadığın sürece jantada birşey olmaz bu jantlar replika olabilir ama TSE damgalı 2 yıl garantili çöp jantlardan değil..
Replika hiçbir zaman mecburiyet olmaz. söylediğim gibi jant işinde şekli falan boşverin kardeşim. hayati işlerde replikadan şeytandan kaçar gibi kaçacaksın. Repika dedi mi her zaman korkacaksın, hele haytai işlerde bedava verseler takmam. sağlam olsun tipi en bozuk jant olsun... Mesele bak şu resimlere adam direkt kafadan vurmuş, önden bira tampon dağılmış, replika jantın geldiği hale bir bak...

LAVV41.jpg

PkLLBN.jpg

Geri
Üst Alt