Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2 jant arasında kaldım

Replika hiçbir zaman mecburiyet olmaz. söylediğim gibi jant işinde şekli falan boşverin kardeşim. hayati işlerde replikadan şeytandan kaçar gibi kaçacaksın. Repika dedi mi her zaman korkacaksın, hele haytai işlerde bedava verseler takmam. sağlam olsun tipi en bozuk jant olsun... Mesele bak şu resimlere adam direkt kafadan vurmuş, önden bira tampon dağılmış, replika jantın geldiği hale bir bak...

LAVV41.jpg

PkLLBN.jpg

Benim yazdığımı yanlış anlıyorsunuz galiba ben replika 10 numara replika janta birsey olmuyor demiyorum allah eğer sana o kaderi yazdiysa en sağlam arabaya bin gene ölürsün benim demek istediğim burda bütçesi yeteri miktarda olmayan replika jant alabiliyor bende aldım orjinal janta göre tabiki sağlam değil replika orjinaline burda 20.000 tl kim verir 1 veya 2 kişi demek istediğim bu konu çarpıtılmasin

Geri
Üst Alt