2 Haziran Adana Bulusma Planı | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2 Haziran Adana Bulusma Planı

Konu, 'Organizasyonlar' kısmında atay78 tarafından paylaşıldı.

1. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    Seat Adana 2 Haziran Buluşmasında Yapılacak Etkinliği Açıklıyorum. Listemde olan ve gelecek arkadaşların dikkatine.

Saat : 14.00 da Carefour Teknosa Önünde Toplanıyoruz. Orada Karting yapmak isteyenler karting yapacaklar. Ardından saat 16:00 da hareket edip Kebapçı Celal'in orda yemek yiyeceğiz. Aşağıda vereceğim linkten kupon alıp uygun fiyata yemek isteyenler isimlerini belirtirlerse rezervasyon yaptıracağız.

Telefonu olmayanlar cep telefon numarasını özel mesaj ile yollasınlar.

http://www.yakala.co/firsat/adana/1...nefis-lezzetler-10-50-yakala-co-adana-firsati

not:mangal ısı hafta sonu cok kalabalık oldugundan yer bulunmuycagından ıptal olmustur

Adana CarrefourSA - Google Maps
    @akrepmuratlı @picassoner @MAKİNACI

Bunu beğendi. 5 kişi bunu beğendi.
  2. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    mangala katılabilir miyim bilmem ama carrefourda olacağım. Tabi Allah nasip ederse.

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. Gfb01

Gfb01 SCW Üyesi

9
    6
    3
    Burak hafta sonu açık öğretim sınavı var bılgın olsun bulusma saatını bıraz ılerı al ıstersen 2.30 da sınav baslıyor

4. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    abı sakın benı dustugum hataya dusme bende gırıyorum benım sınav 2de emın mısın 2.30 olduguna gırıs kagıdına bak derım bende gecen ole karıstırdım ıkı bucuk sanıyordum ıkıdeymıs gec kaldık :D bırde abı zaten 4 de kadar bulusma oluyor sıkıntı yok yanı anca mıllet toplanıyor bende snava gırıp gelıcem ;)

5. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

8.221
    5.973
    113
    Şimdiden hayırlı buluşmalar. Sınava girecek arkadaşlara da başarılar dilerim

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  6. Gfb01

Gfb01 SCW Üyesi

9
    6
    3
    2 yada 2.30 farketmez 30 dakikada cikacagim icin:))

7. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    benım taktgı uyguluyosun benıkıde 15dk suruyor abı yetısırsın pazar gunku son sınavın hangı okulda benımkı suleyman demıreldekı kız lısesınde

8. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    ısımlerı konuya yazmadım ama yaklasık 15-20 arac beklenmektedır bulusmaya ınsallah sorun cıkmazda gelıcem dıyen tum arkadasları aramızda goruruz :)

9. halil001

halil001 SCW Üyesi

274
    97
    28
    ordayız :)

10. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    olmazsan darılırım:)