Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2 Haziran Adana Bulusma Planı

atay78

Kayıtlı Üye
Seat Adana 2 Haziran Buluşmasında Yapılacak Etkinliği Açıklıyorum. Listemde olan ve gelecek arkadaşların dikkatine.

Saat : 14.00 da Carefour Teknosa Önünde Toplanıyoruz. Orada Karting yapmak isteyenler karting yapacaklar. Ardından saat 16:00 da hareket edip Kebapçı Celal'in orda yemek yiyeceğiz. Aşağıda vereceğim linkten kupon alıp uygun fiyata yemek isteyenler isimlerini belirtirlerse rezervasyon yaptıracağız.

Telefonu olmayanlar cep telefon numarasını özel mesaj ile yollasınlar.

http://www.yakala.co/firsat/adana/1...nefis-lezzetler-10-50-yakala-co-adana-firsati

not:mangal ısı hafta sonu cok kalabalık oldugundan yer bulunmuycagından ıptal olmustur

Adana CarrefourSA - Google Maps
@akrepmuratlı @picassoner @MAKİNACI

mangala katılabilir miyim bilmem ama carrefourda olacağım. Tabi Allah nasip ederse.

Burak hafta sonu açık öğretim sınavı var bılgın olsun bulusma saatını bıraz ılerı al ıstersen 2.30 da sınav baslıyor

Burak hafta sonu açık öğretim sınavı var bılgın olsun bulusma saatını bıraz ılerı al ıstersen 2.30 da sınav baslıyor

abı sakın benı dustugum hataya dusme bende gırıyorum benım sınav 2de emın mısın 2.30 olduguna gırıs kagıdına bak derım bende gecen ole karıstırdım ıkı bucuk sanıyordum ıkıdeymıs gec kaldık :D bırde abı zaten 4 de kadar bulusma oluyor sıkıntı yok yanı anca mıllet toplanıyor bende snava gırıp gelıcem ;)

Şimdiden hayırlı buluşmalar. Sınava girecek arkadaşlara da başarılar dilerim

abı sakın benı dustugum hataya dusme bende gırıyorum benım sınav 2de emın mısın 2.30 olduguna gırıs kagıdına bak derım bende gecen ole karıstırdım ıkı bucuk sanıyordum ıkıdeymıs gec kaldık :D bırde abı zaten 4 de kadar bulusma oluyor sıkıntı yok yanı anca mıllet toplanıyor bende snava gırıp gelıcem ;)

2 yada 2.30 farketmez 30 dakikada cikacagim icin:))

ısımlerı konuya yazmadım ama yaklasık 15-20 arac beklenmektedır bulusmaya ınsallah sorun cıkmazda gelıcem dıyen tum arkadasları aramızda goruruz :)

Geri
Üst Alt