Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2 hazıran adana bulusma fotolar (yanıyor)

atay78

Kayıtlı Üye
bugun adanayı salladık her konuda yaklasık 19 aracla guzel bır katılım vardı

dıger fotlarda gelıyor baya bır foto cekıldı bu arada ulvı abı [MENTION=23987]Duvi[/MENTION] tanıstıgımıza cok menun oldum abı

eve yeni gelebildim katılım yapan arkadaşların yüreğine sağlık. herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ulvi üstadıma ayrıyetten çok büyük teşekkürler iletir adana ekibi adına çok teşekkür ederim, sağol varol.

Sevgili Adanalı dostlar bende bugün aranızda olmaktan çok memnuniyet duydum..Böyle güzel bir ekip ile tanışmak beni ziyadesiyle memnun etti..Muhabbetiniz daim ve bol olsun...misafir olarak benimle alakadar olan başta Burak soner ve Halil kardeşim olmak üzere herkese teşekkür ederim..

Maşallah Allah muhabbetinizi Arttırsın çok Güzel buluşma olmuş.. Devamını Dilerim :eek:key:

Cag Cuprayı bilmiyorumda YG Cupra 500+ Beygirlemi Dolaşıyor Hala?

Maşallah Allah muhabbetinizi Arttırsın çok Güzel buluşma olmuş.. Devamını Dilerim :eek:key:

Cag Cuprayı bilmiyorumda YG Cupra 500+ Beygirlemi Dolaşıyor Hala?
Aynen öyle 510 civarı diyorlardı sanırım. Videosunu çeken arkadaşlar vardı, paylaşırlarsa o sesi duymanızı isterim :D

Geri
Üst Alt