Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2 hazıran adana bulusma fotolar (yanıyor)

Aynen öyle 510 civarı diyorlardı sanırım. Videosunu çeken arkadaşlar vardı, paylaşırlarsa o sesi duymanızı isterim :D

Değil Türkiye Dünyadaki Sayılı Yüklü Yürüyen Makinalardan..

Selamlarımı İletin Herkesin Ayağına Sağlık.. Buluşmanın Müsebbiblerine Ayrıyeten Teşekkür ederim SCW adına :eek:key:

Adananında hakettiği budur, Yalnız Bişey dikkatimi çekti sizin acil bi düzine SCW Stickerına ihtiyacınız var.. Yönetim.. :eek:key: [MENTION=5017]Absolut[/MENTION]

Değil Türkiye Dünyadaki Sayılı Yüklü Yürüyen Makinalardan..

Selamlarımı İletin Herkesin Ayağına Sağlık.. Buluşmanın Müsebbiblerine Ayrıyeten Teşekkür ederim SCW adına :eek:key:

Adananında hakettiği budur, Yalnız Bişey dikkatimi çekti sizin acil bi düzine SCW Stickerına ihtiyacınız var.. Yönetim.. :eek:key: @Absolut

Abı stıcer vardıda ben unutmusum evde araba servıse gırdı bagajı bosaltmıstım ısteyen arkadasara dagıtıyorum :)

helal olsun hemşerilerim ayağınıza sağlık keşke bende olabilseydim ama inşallah uyarsa bir dahakine

ozellıkle burdan soner abıye ozel olarak tesekkur edıyorum bızı yanlız bırakmadın pozantıdan katıldın esını cocugunu bızlerle zamn gecırmek ıcın carrefoura bıraktın ve bızle oldun bu davranısın ıcın ayrıca tesekkur edrım abı [MENTION=440]picassoner[/MENTION]

Gelenlerin ayaklarına sağlık. Çok güzel bir organizasyon olmuş. Özellikle YG yi çok beğendim.

Gelen herkesin ayağına sağlık. Güzel bir buluşma oldu... Eskiye nazaran çok daha kalabalıktı.

çok güzel olmuş gidenlerin ayaklarına ellerine saglık o siyah cupra fena yav

Geri
Üst Alt