Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2. EL TEMİZ GİYSİLERİ İHTİYACI OLANLARA ULAŞTIRALIM!

Helal olsun bu konu gerçekten cok önemli bir konu hepimizin duyarlı olması gereken bir durum bizimde ayni seyleri yapmamız gerekiyor

çok güzel olur abi

emre varsa gönderebileceğimiz bir yer yardımcı olursan seviniriz.
Selam ulu; annemle konuştum, kiracısına veriyormuş oda samsundaki köyüne gönderiyormuş. Bilgin olsun. Eğer vermediysen teslim alabilirim. Eğer verdiysen sıkıntı yok biz daha yeni gönderdik. :)
[doublepost=1446029827,1446029317][/doublepost]
Abiler bizim burada aile var ihtiyaçlarında var. 2 genç anne baba ve 1 yasında Bebek. Yasları 25-26 bay bayan genç 55-60 anne baba 1 yasında torun. Bunların ihtiyacını görecek bir kac takım kıyafet varsa bana gönderebilrisiniz ben teslim ederim.. Çok güzel be duyarlı davranış büyüksün Murat abi

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir
Selam samet; bahsettiğin ailenin durumu gerçekten kötüyse ben yardım etmek isterim. Zekattır, sadakadır, ramazanda yiyecek filan...
Elimden geldiğince bebeğe yeni kıyafetlerde gönderebilirim. Özelden görüşebiliriz. Yani burdan nasıl özelden görüşülüyor bilmiyorum. Telefon no 0535 403 68 08

Selam ulu; annemle konuştum, kiracısına veriyormuş oda samsundaki köyüne gönderiyormuş. Bilgin olsun. Eğer vermediysen teslim alabilirim. Eğer verdiysen sıkıntı yok biz daha yeni gönderdik. :)
[doublepost=1446029827,1446029317][/doublepost]
Selam samet; bahsettiğin ailenin durumu gerçekten kötüyse ben yardım etmek isterim. Zekattır, sadakadır, ramazanda yiyecek filan...
Elimden geldiğince bebeğe yeni kıyafetlerde gönderebilirim. Özelden görüşebiliriz. Yani burdan nasıl özelden görüşülüyor bilmiyorum. Telefon no 0535 403 68 08
Kardeşim köyde yaşıyorlar her gün şehire gidip geliyo ve tek maaşla aileye bakmaya çalışıyor. Çok iyi olur sevinirim arayacağım seni musait bi Zaman'da.

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Geri
Üst Alt