Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2 el temiz bebek oto koltuğu aranıyor

egeyıldızı

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar bi abimizin 1 yaşında oğlu var 2. el temiz kullanılmış bebek koltuğu aranıyor elinde olup kullanmayan ihtiyacı olmayan satmayı düşünen varsa irtibat kuralım saygılar....

merhaba arkadaşlar bi abimizin 1 yaşında oğlu var 2. el temiz kullanılmış bebek koltuğu aranıyor elinde olup kullanmayan ihtiyacı olmayan satmayı düşünen varsa irtibat kuralım saygılar....

uğraşmayın 80-100 tl arası uygun güvenlik onaylı piyasada bulunuyor diye biliyorum, bi ara bakmıştım ben 85 tl ye almıştım epeydir kullanıyoruz, sıkıntı yok tabi isofix uyumlu falan derseniz onlar biraz tuzlu...

Mrblar araç koltuğu arıyorsunuz sanırım irtibat için cep numaranızı pm atabilirsiniz

Geri
Üst Alt