Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2. EL TEMİZ GİYSİLERİ İHTİYACI OLANLARA ULAŞTIRALIM!

@ULU Abi belediyeye vermeyin elden teslim edelim ben geçen ışıklarda suriyeli birine verdim

Daha önce belediyeye verdim ama adamlar belediye ikinci el giyim mazası açmışlar 5_10tl ye satıyorlar. Çöp hariç belediyeye birşey vermem

kurye ile elden teslime verildi
Mehmetçim verelimde benimde malum giysiler biraz xxl yani eğer cevrende varsa birileri ben sana kargo yapayım ulastirirsan memnun olurum.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abiler bizim burada aile var ihtiyaçlarında var. 2 genç anne baba ve 1 yasında Bebek. Yasları 25-26 bay bayan genç 55-60 anne baba 1 yasında torun. Bunların ihtiyacını görecek bir kac takım kıyafet varsa bana gönderebilrisiniz ben teslim ederim.. Çok güzel be duyarlı davranış büyüksün Murat abi

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir
Sametcim eger arkadasin boyu musait ise sana gondereyim sen dagitabilir isen sevinirim, elden baska bisi gelir isede yaparim sıkıntı yok canim benim.

• Beğen
Reaksiyonlar: Celo
benımde kirli çamaşırlarım var 3 cuval cıkar tahmınım :D suriyeli harici bişi işe yaramaz.belediyeye verirseniz belediye gider işcilere dağıtır :)
Abi ulastiralim ihtiyacı olan kim varsa, her ilde arkadasimiz var cok sukur teslimatta sıkıntı yasamayiz yeterki ihtiyaç sahiplerine gitsin, ziyan olmasın.

• Beğen
Sametcim eger arkadasin boyu musait ise sana gondereyim sen dagitabilir isen sevinirim, elden baska bisi gelir isede yaparim sıkıntı yok canim benim.

Abi boy önemli değil kısalttırır boyu. 175 falan aşağı yukarı.

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Çok Güzel ve duyarlı bir davara.nış Bende de var kıyafetler toparlayıp bende ihtiyacı olanlara vermek isterim.

Abi boy önemli değil kısalttırır boyu. 175 falan aşağı yukarı.

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir
Sametcim sana bir paket hazırlayip kargo yapayim o zaman, sen gerekeni yaparsin olurmu

• Beğen
Sametcim sana bir paket hazırlayip kargo yapayim o zaman, sen gerekeni yaparsin olurmu

Tamam abim çok iyi olur. Hatta adresi ben arkadasın Adresini vereyim sana onlara gitsin direk

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Arkadaşlar sizleri helal sizlere boyle insanlar oldugu surece bizim sırtımız yere gelmez Allahin izniyle

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt