Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2.el Olarak Hiçbiryerde bulunamaz.

LeonStyle

Kayıtlı Üye
aynı satıcıda aero tamponda vardı

ama fr tampon zor bulunuyor abi ben çok aradım vallahi anca buldum. ama bununda boyası fln cıkmıs çıkmasaydı değerlendirirdim.

ama fr tampon zor bulunuyor abi ben çok aradım vallahi anca buldum. ama bununda boyası fln cıkmıs çıkmasaydı değerlendirirdim.

Alıbn işte bunu hasan hazır arka tamponda vuruk varken onu düzelttireceğinize bunu boyatıp taktırın ;)

Bu benim cupra on tamponu aldığım vatandaşların ilanı..aero tampon ilanlarıda var..kırık yerlerini hafif onarım yapıp satilabilir hale getiriyorlar..Degerlendirilirebilir..

Bu benim cupra on tamponu aldığım vatandaşların ilanı..aero tampon ilanlarıda var..kırık yerlerini hafif onarım yapıp satilabilir hale getiriyorlar..Degerlendirilirebilir..

Bende durmuş hasana öneriyorum sen niye düşünmüyosun :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Bende durmuş hasana öneriyorum sen niye düşünmüyosun :eek:key:
Selcugum hafta sonu gördüm ilanı..favorilerede ekledim hatta..önce niyetlendim arayıp alayım diye sonra düşündüm 400 e alacaksın boyası kedi gözü arka ızgarası ayrıca ufak onarım yapıp öyle satıyorlar sonra uydurmak için ne yapalımin derdine düşüyorsun harcadığın zaman para emek İnan sıfırına denk geliyor..icine sinmeme riskide cabası...on Cuprayi aldım ızgara temini panjur temini bide tamponu boyat iç bağlantılarını adam et halen uğraşıyorum..çıkma alacaksan bir arabanın üstünden alıp direk kendi arabana takacaksın..sanayi ortamindaki uğraştiriyor..on adam olsun arka için acele etmeyeceğim gerekirse sıfır alacam ama tantasininin stresini yasamak istemiyorum gardas...
Arka için düşünebilirsin

Sen niye düşünmüyorsun KAAN efendi bir tarafından başla artık da...

Geri
Üst Alt