2.el Olarak Hiçbiryerde bulunamaz. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2.el Olarak Hiçbiryerde bulunamaz.

LeonStyle

Kayıtlı Üye

LeonStyle

Kayıtlı Üye
ama fr tampon zor bulunuyor abi ben çok aradım vallahi anca buldum. ama bununda boyası fln cıkmıs çıkmasaydı değerlendirirdim.

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
ama fr tampon zor bulunuyor abi ben çok aradım vallahi anca buldum. ama bununda boyası fln cıkmıs çıkmasaydı değerlendirirdim.
Alıbn işte bunu hasan hazır arka tamponda vuruk varken onu düzelttireceğinize bunu boyatıp taktırın ;)

Duvi

Kayıtlı Üye
Bu benim cupra on tamponu aldığım vatandaşların ilanı..aero tampon ilanlarıda var..kırık yerlerini hafif onarım yapıp satilabilir hale getiriyorlar..Degerlendirilirebilir..

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bu benim cupra on tamponu aldığım vatandaşların ilanı..aero tampon ilanlarıda var..kırık yerlerini hafif onarım yapıp satilabilir hale getiriyorlar..Degerlendirilirebilir..
Bende durmuş hasana öneriyorum sen niye düşünmüyosun :eek:key:

Duvi

Kayıtlı Üye
Bende durmuş hasana öneriyorum sen niye düşünmüyosun :eek:key:
Selcugum hafta sonu gördüm ilanı..favorilerede ekledim hatta..önce niyetlendim arayıp alayım diye sonra düşündüm 400 e alacaksın boyası kedi gözü arka ızgarası ayrıca ufak onarım yapıp öyle satıyorlar sonra uydurmak için ne yapalımin derdine düşüyorsun harcadığın zaman para emek İnan sıfırına denk geliyor..icine sinmeme riskide cabası...on Cuprayi aldım ızgara temini panjur temini bide tamponu boyat iç bağlantılarını adam et halen uğraşıyorum..çıkma alacaksan bir arabanın üstünden alıp direk kendi arabana takacaksın..sanayi ortamindaki uğraştiriyor..on adam olsun arka için acele etmeyeceğim gerekirse sıfır alacam ama tantasininin stresini yasamak istemiyorum gardas...
Sen niye düşünmüyorsun KAAN efendi bir tarafından başla artık da...