Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2. el araç alımında hangi yolu izlemeliyim!

valla seninki zor iş allah yardım etsin hertürlü inlik var bu işte. ben oyüzden gidip sıfır aldım. herşeyini baktır birkaçyere sigortacı şirketten motor numarasıyla sorgulat.

valla benim tavsiyem düşük km li kazasız araç almaktan yana olur.

hatta muadillerine göre fiyatı düşük olan aarabaya hiç bakma derim .

bu araçların parçaları hiçte ucuz olmuyo bir aynası 550 tl (bilen bilir :) )
o yüzden temizi olsun 1-2 lira pahalı olsun o kendini amorti eder.

aslında km ninde çok bir önemi yok. kimi adam 30.000de yıpratır mahveder. kimi adamdada 300.000de sıfır gibi durur. kolay gelsin acele etme sabırla uygun fiyat-temiz araç çıkar elbet. temizinede 1-2 fazla werilir yani.

Arkadaşlar yardımlarınızı istiyorum bi araç var. 2007 leon styline. Araç şuan 48000 km de. Lovato lpg takılı. Adam aracından çok emin sadece sağ ön çamurlukta sürtmeden kaynaklı 20 cmlik boya rötüşü var dedi. Ve en son 31 bin dedi. Aracı tramerden sorgulattım 2 adet hasar görünüyor. 27/01/2012 çarpma 600 tl ve 19/04/2007 çarpma 360 tl. Bunlar ciddi olaylar mı acaba. Araç temiz mi dersiniz parasına değer mi?

Bende uzun zamandır araç arıyorum bir türlü çevremde bana uygun istediğim tarzda bir araba bulamadım. İnternet sitelerine bakıyorum ve o kadar çok dolandırıcı var ki anlatamam bunun için çok dikkat edin ve sakın kimseye kapora vermeyin.

İlk olarak tramer sorgusu yapın 5664 e HASAR ARAÇPLAKASI yazın gönderin. Kaza ve ağır hasar kaydı varsa gözüküyor. 7 - 8 Bin TL nin üzerinde hasar varsa iyi sorgulamak gerekiyor. 2003 model ve sonrası için TUVTURK ten ikinci mesaj geliyor ve son muayene tarihi ile o gün ki KM si bildiriliyor buna göre ilandaki bilgilere göre kıyaslama yapın.

İkincisi bulunduğunuz il veya ilçeye 100 yada max 200 KM uzaklıktaki ilanlara bakın.

Üçüncüsü İlan sahibinden araç ile ilgili resimlerin güncel halini mail adresinize isteyin. (İlan sitesinin reklamının olmamasına dikkat edin..!)

Vee herşey tamam ise kesinlikle yetkili servise expertiz yaptırın...

Arkadaşlar yardımlarınızı istiyorum bi araç var. 2007 leon styline. Araç şuan 48000 km de. Lovato lpg takılı. Adam aracından çok emin sadece sağ ön çamurlukta sürtmeden kaynaklı 20 cmlik boya rötüşü var dedi. Ve en son 31 bin dedi. Aracı tramerden sorgulattım 2 adet hasar görünüyor. 27/01/2012 çarpma 600 tl ve 19/04/2007 çarpma 360 tl. Bunlar ciddi olaylar mı acaba. Araç temiz mi dersiniz parasına değer mi?
Aslında tramer kaydı bir fikir verebilir söylediğiniz rakamlar çok değil sıkıntı olmaz ama dikkat etmeniz gereken birşey aracın şasi nosundan kasko kaydına da baktırmak tramerde 1000 tl lık hasarı olup kaskodan pert kaydı olan arabalar da gördüm ciddi düşündüğünüz aracın şasi no sundanda sorgulayın bide tramer kaydı olmadan tamir olanlarda çıkabilir sonuçta tutanak tutmadan yapıldıysa sigortanın haberi olmaz bunlara dikkat edin bence kolay gelsin

Tşk ederim arkadaşım ama yardım istediğim mevzu bir üst mesajda yazıyordu baktığım bir ilanla ilgili tekrar aşağı ekliyim...

Tşk ederim arkadaşım ama yardım istediğim mevzu bir üst majda yazıyordu baktığım bir ilanla ilgili tekrar aşağı ekliyim...
o paralara daha genç arabalar bulabilirsin fiyat bana biraz fazla geldi en son 43bin tl ye sıfır fr veriyorlardı 2007 mpdel hemde 31 ııh bana göre pahalı

Geri
Üst Alt