Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2.El İphone 5S Gold 16 GB Garantili

PATRON

Administrator
Merhaba arkadaşlar,

3.ayda almış olduğum iphone 5S gold 16GB telefonumu satmaya karar verdim. Türkiye brightstar yetkili teknik servis garantisi altındadır. genpa kvk başarı vb gibi kalitesiz firmaların garantisi altında değil ! Özellikle buradan garantili olduğu için aldım.

Telefonun ekranında, kapak kısımlarında asla çizik vs yoktur. Ön arka koruma jelatini ve kılıfıyla kullandım telefonu. Pazarlık yapmıyorum arkadaşlar yaklaşık 1.5 yıl daha garantisi vardır.

Son fiyat 1.500 TL elime geçecek şekilde satarım. Pazarlık asla yok önceden söylüyorum. Sakarya'da elden yada Sanarpazar, gg, sahibinden.com gibi yerlerden satışta yapabilirim kesintisini alıcı karşılaması suretiyle.

Teşekkür ederim herkese,

Farklı sitedede konu açtım ilgilenen 2 kişi çıktı bugün Zafer hocam düşünürsen görüşelim öncelik veririz size :)

teşekkür ederim serbay anlayışın için...bi bakayım ödemelerime...çünkü nakitim çıkmaz o kadar :(

kolaylık için ayrıca teşekkür ederim...ben bi düşüneyim. zira fiyatı yakalamaya çalışıyorum. pazarlığa kapalı rakam :(

Geri
Üst Alt