Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2 ekİm oba buluŞmasi saat 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EsCgHoSt

Kayıtlı Üye
Yer : Balta Limanı Yanı Oba Restaurant

Saat : 14:00

Bütün scw ailesine merhaba pazar günü avrupa yakası obada bir buluşma düşünüyorum saat 2 de toplanıp boğaza karşı çay kahve nargile keyfi için bütün anadoludaki ve avrupadaki herkesi bekliyorum güzel bir gün olması dileğiyle...HERKESE SAYGILAR...

Güzel fikir lakin ilk olarak yazdığın yazıda yeri ve saati cımbızla aldım :D :eek:

Daha açıklayıcı yazarsan daha iyi olur

ÖRN:
Yer: OBA
Saat: 14:00 gibi

avrupa ve anadolu yakası dedin biz davetli değiliz anlaşıldı tamam :)

avrupa ve anadolu yakası dedin biz davetli değiliz anlaşıldı tamam :)

sensiz olmaz tabi abi sende davetlisin ya :)

evet umut doğru sölüyosun valla ben düşünemedim onu ya açtık bir kere konuyu ama düzeltmen için teşekkür ederim :)

O HALDE ekleyin arkadaşlar

YEKTA+1

:D çünkü böyle gelinde nasıl gelirseniz gelin gibi olmuş puhaha... Düzenleme yaparsın artık kısa sürede ;) kiii seninde bu yaptığın buluşmaya önem gösterdiğin belli olur :eek:key: katılımcı sayısı fazla olur hemdeeee istediğin gibi olurr :eek:key::hosgeldin:

umutum haklısın önemsiyorum hemde herşeyden çok ama nebilim konu başlığını herkes anlar diye hani konulardada okunduğunda dikkat çeksin diye böle yaptım haklısın şimdi baktımda acayip olmuş düzeltme yapim yeni konumu açim yyoksa şimdi burdan güncelliyim mi?

bu işi anadolu yakası olan antepde yapsak puhahapuhahapuhaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt