Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2.dk.'dan Sonra Kafa Yapıyo.. :D

valla ben kafa oldum artık kaç dk. oldu ses sonda.. :D :D

---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:04 ----------

nerdeyse 20dk. oldu.. :D :D :D :D

---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:16 ----------

10 sn. bile sürmedi...

kafa yapması mı abi.. :D :D

2,5 yaşındaki kardeşimi deli ettim demin, zorla dinlettim 1dk boyunca :D

Başta çok begenmişti ama 50inci saniyede agamaklı oldu :D

valla ben kafa oldum artık kaç dk. oldu ses sonda.. :D :D

---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:04 ----------

nerdeyse 20dk. oldu.. :D :D :D :D

---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:16 ----------

kafa yapması mı abi.. :D :D

hayır, tahammül edebilmem o kadarcık sürdü...

Bu arada 2,5yaşındaki kardeşine dinleten arkadaşı kınıyorum. Bu yaşlarda çocuklarda bu tür hareketler pek hoş olmayacak davranışlara yol açabilir. ufaktan her şeyin taklidini yapmaya başlaması tazecik beynini abuk subuk şeylerle doldurması da hiç hoş değil. Psikolog falan değilim ama bunu kardeşine veya bebek sayılacak yaştakilere yapma kendin dinle yeter.

çatlıcak gülmekten
yco club mix parcası gibi geliyo :D
bizaman sonra ritim tutturuyosun :D

yorum biraz sert olmuş sanki, sadece dikkat çekmek istedim o kadar. yanlış anlamayın sakın.

yorum biraz sert olmuş sanki, sadece dikkat çekmek istedim o kadar. yanlış anlamayın sakın.

Yok be abi o işin şakasıydı. Psikopat mıyım ben zorla kardeşime "Deli"nin tekinin koydugu şeyi izleticem :D

Biraz gösterdim begendi sonra sıkıldı gitti =)

Bence bu kadar sert tepki göstermeni gerektiren bir görüntü içermiyo ama vardır bir bildigin diyorum..

Faruk abi benim ufaklığı görebilceğim günler kısmet olursa ben ona neler yaparım ya..
hayatta normal olmak nereye yarar ki.. :D :D

Geri
Üst Alt