Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2 Aralık 2012 SCW Beykoz Paintball turnuvası..

1)kfy-filiz abla-can
2)lejyoner-şengül-fıstık
3)barış-selda
4)Kaptan-Dilek-eylül- yoldaki fıstık :)
5)Emre-ayça
6)?

Ee nerde diğerleri bizbize mi oynuyoruz..

1)kfy-filiz abla-can
2)lejyoner-şengül-fıstık
3)barış-selda
5)Emre-ayça
6)?

Arkadaşlar ben büyük ihtimal varım misafirimde olabiir ama pazartesiye kadar kesinleşir

sen gel gel daha görülecek hesabımız var seninle :eek:key: bu sefer mızıkçılık yok :p:p:p

Allah seni bildiği gibi yapsın barış herkes şahit ben oyuna itiraz etmedimki arkadaş kaç kişiyi vurdum boya patlamadı son oyunda silah değişince neden sesim çıkmadı benim itirazım silahaydı verdiler dandik silahları mermileri uğraş dur inşallah bu gidilecek yerde mermi ve silahlar düzgündür. Bu arada hesap sizin hesabınız daha bize kahve borcunuz var şunları bir tahsil edelim :):)

Allah seni bildiği gibi yapsın barış herkes şahit ben oyuna itiraz etmedimki arkadaş kaç kişiyi vurdum boya patlamadı son oyunda silah değişince neden sesim çıkmadı benim itirazım silahaydı verdiler dandik silahları mermileri uğraş dur inşallah bu gidilecek yerde mermi ve silahlar düzgündür. Bu arada hesap sizin hesabınız daha bize kahve borcunuz var şunları bir tahsil edelim :):)

çayımızı çorbamızı içtik ya aga bercestede :eek::eek::eek:puhahapuhahapuhahapuhaha

1)kfy-filiz abla-can
2)lejyoner-şengül-fıstık
3)barış-selda
5)Emre-ayça
6)?

1)kfy-filiz abla-can
2)lejyoner-şengül-fıstık
3)barış-selda
5)Emre-ayça
6)Mertkan

Geri
Üst Alt