Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2 Aralık 2012 SCW Beykoz Paintball turnuvası..

Lejyoner

Administrator
Daha önce tadı damağında kalanlar ve oynayamayanlar için Kartal Aydos ta Paintball oynamaya gidiyoruz,yaklaşık 10000 m2 alan üzerine kurulu alanda oynayacağız,oyunun fiyatlandırma video ve görüntüleri için link aşağıdadır..Ayrıca fiyat alıp buraya belirteceğiz..

“EVO Paintball | Türkiye’de Paintball'un Yeni Adresi.”

1)kfy-filiz abla-can
2)lejyoner-şengül-fıstık
3)barış-selda
4)Kaptan-Dilek-eylül- yoldaki fıstık:)
5)Emre-ayça
6)?

Daha önce tadı damağında kalanlar ve oynayamayanlar için Kartal Aydos ta Paintball oynamaya gidiyoruz,yaklaşık 10000 m2 alan üzerine kurulu alanda oynayacağız,oyunun fiyatlandırma video ve görüntüleri için link aşağıdadır..Ayrıca fiyat alıp buraya belirteceğiz..

“EVO Paintball | Türkiye’de Paintball'un Yeni Adresi.”

1)kfy-filiz abla-can
2)lejyoner-şengül-fıstık
3)barış-selda
4)Kaptan-Dilek-eylül- yoldaki fıstık:)
5)Emre-ayça
6)?
Abı bak geldigimdede bende istiyor Valla burda canım çekiyor son zamanlarda süper organizasyon lar oluyor ya elinize yüreğinize saglik

tam benim alanım yeterli askeri savaş stratejimle hem taruzda hemde savunmada göstericem kendimi puhahapuhaha

bu değil , kartal değil daha başka birşey, alışılmışın dışında , Ben uzun yol uzak organizasyon istiyorummmm :cool::cool:

Mesela barış neresi su sürekli yapmak isteyipte yapamadığımız Çanakkale

1)kfy-filiz abla-can
2)lejyoner-şengül-fıstık
3)barış-selda
4)Kaptan-Dilek-eylül- yoldaki fıstık :)
5)Emre-ayça
6)Mertkan

[MENTION=5017]Absolut[/MENTION] Abi seni bu organizasyon 500 mermi paklar.Yanına Bıçağınıda
rambo-ii-knife.jpg verirsek tam rambo olursun puhahapuhahapuhaha

Ekli dosyalar

• rambo-ii-knife.jpg
    rambo-ii-knife.jpg
    6 KB · Görüntüleme: 9
tam benim alanım yeterli askeri savaş stratejimle hem taruzda hemde savunmada göstericem kendimi puhahapuhaha

bu değil , kartal değil daha başka birşey, alışılmışın dışında , Ben uzun yol uzak organizasyon istiyorummmm :cool::cool:

Kardeşim son oyunu hatırlatırım :):):)

Geri
Üst Alt