• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2 arac arasında kararsız kaldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

diffident

Kayıtlı Üye
İsim
Erol
Nereden
Yurtdışı
Araç
Leon 1.6 Signo
Arkadaşlar cok kararsız kaldım. Leon fr almak istiyorum ama o kadar para vermeye değer mi? Benzin desen ayrı dert, otopark parası desen ayrı dert, vergisi desen ayrı dert. 2. El i20 2014 fiyatı 50k civarında, vergisi benzini fr’ın yarısı neredeyse. Çöp araba zaten sokağa koysam da bir sey olmaz. Fr biraz serseri arabası gibi icinde utanırım da biraz. Sizce ne yapmalıyım bi seat icin +70k vermeye değer mi yoksa i20 alıp keyfime mi bakayım, yardımlarınızı bekliyorum

#ismail

Kayıtlı Üye
İsim
iso
Nereden
Muğla
Araç
Diğer
Plaka
41
Arkadaşlar cok kararsız kaldım. Leon fr almak istiyorum ama o kadar para vermeye değer mi? Benzin desen ayrı dert, otopark parası desen ayrı dert, vergisi desen ayrı dert. 2. El i20 2014 fiyatı 50k civarında, vergisi benzini fr’ın yarısı neredeyse. Çöp araba zaten sokağa koysam da bir sey olmaz. Fr biraz serseri arabası gibi icinde utanırım da biraz. Sizce ne yapmalıyım bi seat icin +70k vermeye değer mi yoksa i20 alıp keyfime mi bakayım, yardımlarınızı bekliyorum
Yanlis anlamayin ama i20 ye çöp araba demissiniz. Onu beğenerek alan insanlara da laf atmış gibi oluyorsunuz. o arabayı almak için çok calisanlar var. Yazıktır günahtır. Bu şekildeki tabirler hiç hoş değil. Hangi araba olursa olsun bunu haketmiyor. Çünkü insanlarımızın hayalleri var, hevesleri var.
Bence bu yakışmadi.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

diffident

Kayıtlı Üye
İsim
Erol
Nereden
Yurtdışı
Araç
Leon 1.6 Signo
Yanlis anlamayin ama i20 ye çöp araba demissiniz. Onu beğenerek alan insanlara da laf atmış gibi oluyorsunuz. o arabayı almak için çok calisanlar var. Yazıktır günahtır. Bu şekildeki tabirler hiç hoş değil. Hangi araba olursa olsun bunu haketmiyor. Çünkü insanlarımızın hayalleri var, hevesleri var.
Bence bu yakışmadi.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Hocam fr’ın yanında çöp gibi o yuzden dedim. Mercedes e-250nin yanında da seatın hepsi cöp mesela. İ20 de cok hos orası ayrı zaten o yuzden ikilemde kaldım. Bu kadar para vermeye değer mi fr icin bilmiyorum. Elde de patlayabilir satamayabilirim arabayı, hitap ettigi kitle cok farklı fr’ın alıcısı zor bulunuyor

matrak29

Kayıtlı Üye
İsim
kaan
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.6 TDI Style
Plaka
34RT4013
Neye göre elde kalır araç ? Her aracın bir alıcısı vardır gonlunuz rahat olsun Leon ile i20 yi kendi kafanizda kiyaslamissiniz ama aradaki barem biraz yüksek bir kere aynı segmentte değiller kıyaslama yapilirken bunları göz önüne almak gerek bana göre Leon ağır basar ...

cooler

Kayıtlı Üye
İsim
murat
Nereden
Antalya
Araç
Leon 1.8 Signo
Plaka
07 HMS 07
sen git el arabası al ona binersin anca
yok biri serseri arabası yok biri çöp
seat grubunda fr a serseri arabası diyor
ne ayaksın sen provakatör falan mı

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
İsim
Murat KİREÇ
Nereden
Tekirdağ
Araç
Leon 1.4 TSI Style
Plaka
59 ZE 196
Hocam fr’ın yanında çöp gibi o yuzden dedim. Mercedes e-250nin yanında da seatın hepsi cöp mesela. İ20 de cok hos orası ayrı zaten o yuzden ikilemde kaldım. Bu kadar para vermeye değer mi fr icin bilmiyorum. Elde de patlayabilir satamayabilirim arabayı, hitap ettigi kitle cok farklı fr’ın alıcısı zor bulunuyor
incitecek tabirler kullanmayalım lütfen.
öncelikle kuralları okuyarak kendinizi tanıtın.
şu anlık konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt