Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2.0 tfsı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
birazda tip olsa şu arabada işte tadından yenmez o zaman..ama tipten kaybediyor nazarımda..

tam yüklemelik bir alet, 1 senedir satılık maalesef kimse almıyor.

Bu fıyatla kesınlıkle kacırılmaması gereken b araba Octavia RS,hem konforlu hemde eskısıne gore artık cok daha kalıtelı oldu,ki Rs i bile begenırdım ama ne yazıkkı yurdumda parmakla bıle sayması cok zor bu arabaları.

Arkadaşlar şuan bu aracın sahibi ile pazarlık aşamasındayım, dikkata almanızı rica ederim..

Şemun'a da bu konuda pm attım..

hakikaten güzel fiyat daha önce bakmıştım yanılmıyosam 38 di fiyatı hala satılamamış,

bu arac bıldıgım kadarıyla ılk gelen ve testlerde kullanıldı test derken dergı testlerınde falan belkı ıcı falanv yıpratılmıs olabılrı bnde 2 senedır takıpteyım babama aldıramadıgım bı arabadır cok ısteyıpte test surusu yapmıstım bence mukemmelbı arac

Çok uzun zamandır satılık bu araç.

gri leon un fiyatı geçen haftaya kadar 25.000 yada 26.000 tl idi.şimdi birden 33 e çıkmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt