Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2.0 TFSI acil yardım arkadaşlar

mehmetelt

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aşağıdaki sarı renkle işaretlediğim parçayı arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Araba 2.0 TFSI Leon

A2JG5z.jpg

Ekli dosyalar

• A2JG5z.jpg
    A2JG5z.jpg
    63.4 KB · Görüntüleme: 55
Hocam çıkma yansanayi istersen sana önereceğim tek yer var Ankara da oto güven istediğin parçayı burada bulabilirsin tel:
0312-3545640
0 537-6732222
0 532-2675139
adresi ise: YILDIZ SANAYİ SİTESİ 2.BLOK NO:21 OSTİM ANGARA KOLAY GELSIN :)

Only god can JudGe me...

Çıkmacılarda vardır hava giriş kısmı orjinal yedek parça satan yerlerde bulunur. Yada güzel bir hava filtresi hem ses hemde motoru rahatlatır

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Acik hava filtresi ısını görürse şayet istersen tabikide bende var sadece 2 gün kullanılmış :)

Only god can JudGe me...

Acik hava filtresi ısını görürse şayet istersen tabikide bende var sadece 2 gün kullanılmış :)

Only god can JudGe me...
açık hava filtresi bizim arabada iş yapmıyor. komple intake kit lazım maf sensöründen itibaren. O da baya tuzlu oluyor. o yüzden orası orjinal kalsın istedim.

Geri
Üst Alt