Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2.0 tfsı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alp ben senin arabayı kullanırken stres oldun kaşarlık da yapmıyodum..
orasını burasını sürtcem diye ne kasıyosun..alt tarafı araba bi yerde..
alıp da RS'in limitlerini kullanmayacaksan alma ama..

ya da al..
sen yokken bende durur olmaz mı.. :D :D :D

Şehir içinde oldukça dikkatli kullanmaya çalışırım. Malum dar sokaklar sıkışık trafik vs vs. Trafik hayatım boyunca başka bir arabaya hiç deymedim.

---------- Post added at 01:56 ---------- Previous post was at 01:52 ----------

alpcim arabanın sahibi hala aynı kişimidir bilmiyorum ama ben eski arabamı aldığım zamanlar bu aracın o zamanki sahibiyle aynı yıkamaya gidiyoduk o anlatmıştı test aracı fln die hatta motor bloğunu çatlatmıştı sonra deiştirmişlerdi servisten yani demek istediğim yarın eryaya git mazisini iyice bi yoklat

2 tane test aracı var Furkan. birinin plakası 91 diğerininki 95 ile bitiyor. Bu aracın servis seceresinde öyle birşeye rastlamadık birlikte Eryada Gökhan abi ile baktık. Ama tabiki full kontrol;) :)

Şehir içinde oldukça dikkatli kullanmaya çalışırım. Malum dar sokaklar sıkışık trafik vs vs. Trafik hayatım boyunca başka bir arabaya hiç deymedim.

---------- Post added at 01:56 ---------- Previous post was at 01:52 ----------

2 tane test aracı var Furkan. birinin plakası 91 diğerininki 95 ile bitiyor. Bu aracın servis seceresinde öyle birşeye rastlamadık birlikte Eryada Gökhan abi ile baktık. Ama tabiki full kontrol;) :)

ok alpcim skodaya çok bi ilgim olduğu için bunları tam bilmiyorum ama rengi motoru donanımı fiyata göre kesinlikle tatminkar tek kötü yani o logosu yinede güzel araba hayırlısı olsun yawru

Çok sağol Furkan. 5th Gear'ın Skoda Superb ile ilgili olan videosunu izle. Dur hatta koyuyim. Logo testi yapıyorlar :D

http://www.youtube.com/watch?v=l6Db4rliP1I

biliyorum bu testi hatta o modelin testinede de çıktık faruk abi ve yiğitle kesinlikle çok güzel ama aynen videodaki gibi logoları kaplamak en mantıklısı hatta şöle izah ediyim arabam 1.2 derken skoda demekten daha az utanırım (bu arada kesinlikle şahsi görüşüm çcukuluğumdan beri benim kendi anitipatim var skodaya karşı yai bunlar senin kararını etikilemesin)

biliyorum bu testi hatta o modelin testinede de çıktık faruk abi ve yiğitle kesinlikle çok güzel ama aynen videodaki gibi logoları kaplamak en mantıklısı hatta şöle izah ediyim arabam 1.2 derken skoda demekten daha az utanırım

Şahsen artık ben hiçbir şekilde başkalarının ne düşündüğüne önem vermiyorum. Avrupada Skoda birçok markadan daha çok seviliyor bu videoda örnek olduğu gibi. Bence mal iyi olduktan sonra (ne tür olursa olsun: gıda, inşaat, makine, araba, vs vs.) markanın pek bir önemi kalmıyor.

İnsanlar bazen soruyor: 'Ne marka aracın var?' diye. SEAT diye cevap verdiğimde halen çoğu kişi Seatı bilmiyor bile. Keşke bilinse.

not: SEAT'ı hiç bir şekilde küçümsemiyorum ve halen çok sevdiğim bir markadır..

Şahsen artık ben hiçbir şekilde başkalarının ne düşündüğüne önem vermiyorum. Avrupada Skoda birçok markadan daha çok seviliyor bu videoda örnek olduğu gibi. Bence mal iyi olduktan sonra (ne tür olursa olsun: gıda, inşaat, makine, araba, vs vs.) markanın pek bir önemi kalmıyor.

İnsanlar bazen soruyor: 'Ne marka aracın var?' diye. SEAT diye cevap verdiğimde halen çoğu kişi Seatı bilmiyor bile. Keşke bilinse.

not: SEAT'ı hiç bir şekilde küçümsemiyorum ve halen çok sevdiğim bir markadır..

herkes bilse bile su götürmez bi gerçek zaten wv'nin skodayı kendi kalitesine hemen hemen eş seviyeye getirmesine karşın seatı hep daha alt seviyelerde tutuyor aman alpcim boşver ya gönüller bir olsun

yavru almaya niyetliysen bile pro. ekspertiz yaptırmadan aklından bile geçirme..

herkes bilse bile su götürmez bi gerçek zaten wv'nin skodayı kendi kalitesine hemen hemen eş seviyeye getirmesine karşın seatı hep daha alt seviyelerde tutuyor aman alpcim boşver ya gönüller bir olsun

eskiden skodanın yerinde seat vardı ama ikisi 2005 ten sonra yeni kasalarla yer değiştirdi. :)

aslında skoda temelde doğu avrupa ülkelerinde büyük ağırlığa ve pazar payına sahip olduğu için doğru olanda bu bence. çünkü bu malın müşterisi onu istiyor.

bu arada alpcim güzel düşüncelerin için teşekkür ederim.

---------- Post added at 11:58 ---------- Previous post was at 11:58 ----------

emre'm aracın tipini beğenmediğimi yazdığımdan dolayı bunu üstüme aldım...bence harbiden çok tipsiz..yani leonla kıyasladığımda..leonun daha bir asi tipi var.. şöyle önden arkadan buna bakınca vur kafasına al ekmeğini gibi bir tipi var..:D yani bana öyle geliyo..belki leondan daha kalitelidir ona bişey diyemem ama..

zevk meselesi diyeceim. ben octavianın tasarımını daha çok beğeniyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt