Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2.0 tfsı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alcak olana hayırlı olsun,leon dısındada guzel arabaların oldugunu malum sıteden takıp ederek gorebılyoruz:)

aaaa bak test aracıysa ben bı dusunurum.... bız aracı alacagımız zaman ardarda cupra ve 1.4 tsı test ettık acıkcası pel ıı durumda degıllerdı... de arac komple check up yapılırsa anca ole ıcım rahat olur...

aaaa bak test aracıysa ben bı dusunurum.... bız aracı alacagımız zaman ardarda cupra ve 1.4 tsı test ettık acıkcası pel ıı durumda degıllerdı...

önüne gelen en hor şekilde kullanıyor ve bakımsız kalıyorlar normal.

aaaa bak test aracıysa ben bı dusunurum.... bız aracı alacagımız zaman ardarda cupra ve 1.4 tsı test ettık acıkcası pel ıı durumda degıllerdı... de arac komple check up yapılırsa anca ole ıcım rahat olur...

kazası olmazama cıdden fluence ın maıs ıcın test aracına bınmıstım bıyere gıtmem lazım olmustu onu vermıslerdı hemen arabam servısteyken . aracın 3 kere lastık takımı degıstırdıgını ve 35 bın kmde oldugunu solemıslerdı ve ıcı dokuluyordu frenler falan rezalettı arabanın durumu . cıdden hor kullanılıyor ama tabı alıcak ınsn sınır gormek ıstıyor .. dıkkatlı ıncelemek lazım ama okadar cok test edıldıgını sanmam o aracın benım bıldıgım dergı testlerınde kullanılmıs olmasıydı

bende böyle biliyorum.

ayrıca tip falan denilmiş. bence çok iyi bir dış tasarıma sahip ve leondan çok daha kaliteli bir araç.

emre'm aracın tipini beğenmediğimi yazdığımdan dolayı bunu üstüme aldım...bence harbiden çok tipsiz..yani leonla kıyasladığımda..leonun daha bir asi tipi var.. şöyle önden arkadan buna bakınca vur kafasına al ekmeğini gibi bir tipi var..:D yani bana öyle geliyo..belki leondan daha kalitelidir ona bişey diyemem ama..

2 senedir satmaya çalışıyomuş adam arabayı..
başka bi RS sahibiyle konuştum bugün..

Alp inş alırsın kardeşim hayırlısıyla..

İnş. Yiğit önemli olan hayırlı olması

eeeee ?? dikkate alın derken?

İnsanlar farkında olsun diye dedim. Kötü niyet yok :)

bende böyle biliyorum.

ayrıca tip falan denilmiş. bence çok iyi bir dış tasarıma sahip ve leondan çok daha kaliteli bir araç.

alp buradaykende konuştuk. bende defalarca bakmıştım bu ilana. ve çok temiz bir araç olduğuna inancım yok. test aracı olduğu konusundaki duyduklarımdan sonra.

Test aracı olduğu doğru arabayı almaya karar kılmadım zaten henüz yarın aracı göreceğim, ve eryada ustalar bakacak..

Aracın seceresinde tek parça değişen görünüyor. Tabi işi garantiye alıp ustalara baktırtcam..

Alp ben senin arabayı kullanırken stres oldun kaşarlık da yapmıyodum..
orasını burasını sürtcem diye ne kasıyosun..alt tarafı araba bi yerde..
alıp da RS'in limitlerini kullanmayacaksan alma ama..

ya da al..
sen yokken bende durur olmaz mı.. :D :D :D

Yiğit başkası kullanırken daima tedirgin olurum buna annem babam dahil. Tek kişi kullanırken tedirgin olmuyorum. Oda Emre..

Sakın 'ben Emreden daha kötü bir şöförmüyüm' diye algılama ama Emrenin kullanım tarzı çok hoşuma gidiyor..

---------- Post added at 01:45 ---------- Previous post was at 01:42 ----------

Yaptırcam zaten Şemun.

Bu arada pm'e verdiğin olumlu yanıttan dolayı çok teşekkür ederim :)

alpcim arabanın sahibi hala aynı kişimidir bilmiyorum ama ben eski arabamı aldığım zamanlar bu aracın o zamanki sahibiyle aynı yıkamaya gidiyoduk o anlatmıştı test aracı fln die hatta motor bloğunu çatlatmıştı sonra deiştirmişlerdi servisten yani demek istediğim yarın eryaya git mazisini iyice bi yoklat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt