Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2,0 tdİ pschİptunİng dyno sonucu

Çok iyiymiş gerçekten ciddi bir artış olmuş . Sürüşündede farkediyorsundur ?

Peki ben kendi aracıma yaptırmayı düşünsem ortalama maliyetleri ne kadar acaba hiç sordun mu sedat abi ?

Tsİ olanlarda İyİleŞme oluyormuŞ bİldİĞİm.dÜz motorlarda Çok farketmİyor dİyorlar

102 beygirlik motorlarda 125-140 beygir arasında iyileşme oluyormuş diye biryerde okumuştum ama ne derece doğru bilemiyorum tabi .

gayet iy rakam 46hp ne demek artı 46 at daha girdi motora maşallah :) :) allah kaza bela vermesin abicim iy günlerde gazla :) bu araca bi büyük turbo biraz büyük intercool o zaman düşünemiyorum bunu :D

Sedat abi yakıt durumu nasıl ?? km de şehiriçinde ne civarlarda yakıyor ?

gayet iy rakam 46hp ne demek artı 46 at daha girdi motora maşallah :) :) allah kaza bela vermesin abicim iy günlerde gazla :) bu araca bi büyük turbo biraz büyük intercool o zaman düşünemiyorum bunu :d

teŞekkÜrler. O dedİklerİnİde yaptirirsak kÜÇÜk bİ at ÇİftlİĞİne dÖner araba :d

Geri
Üst Alt