Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2,0 tdİ leon a chİp ne Önerİrsİnİz?

box dünyanın hiç bir yerinde doğru seçim değildir.10 sene öncesinde yazılım yapmak bu kadar kolay değilken boxlar tercih sebebi olabiliyordu ama bugün böyle ürünlere ihtiyaç yok

Valla ben yaptırmadım ama gerek bu forumda gerekse dışarda yaptıranları biliyorum herkes barbaros abi diyo başka bişey demiyo

savaş usta var antepte barbaros abinin antep bayisi bende numarası filan var ama eger araç 2011 ise beynin sökülüp istanbula gitmesi gerek

yok aracım 2007 model.antep te yapan bi kaç yer var yazılımı ama fikirlerinizi almak istedim.savaş dediğin arkadaşın yeri neresi peki ?

iyi günler.... benim aracımda 1.4 tsı 2011 model bende yazılım düşünüorum . barbaros beyi bana da önerdiler arac yaklaşık olarak kaç hp ve kaç tork oluo hissedilir derecede artış oluo mu ?

2.0TDI 180hp civarına çıkıyor.

1.4TSI için bir çok konu var dyno çıktısı ile beraber. 150hp civarına çıkıyor.

racechip düşünüyordum bende ama tavsiye etmediler.barbaros abinin sayesinde 140 lık aracım 187 hp oldu ve gayette memnunum

barbaros abiyi şiddetle tavsiye ediyorum........:eek:key:

box olayını bilmeyen arkadaşlar için yazıyorum ben yıllarca kullandım memnun da kaldım ama benim dediğim zamanlar yaklaşık 8-9 sene önceydi,o zamanlar bu tip beyinsel yazılımlar ya hiç yoktu ya da yaygın değildi,box işlemi beyne direkt etki etmiyor ya da turbo basıncını arttırmıyor sadece hava yakıt karışımını dengeliyor yani ya yakıt ya hava fazla verebiliyor zaten sistemsel olarak da daha fazlasını yapamıyor o yüzden beyin yazılımı varken box olayını aklınıza bile sokmayın beyin programı arabanın performansı ile ilgili tüm girdileri değiştirebiliyor box gibi basit bir sistem değil

Geri
Üst Alt