Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2,0 tdİ leon a chİp ne Önerİrsİnİz?

Konu, 'Tuning' kısmında sedat0027 tarafından paylaşıldı.

1. sedat0027

sedat0027 SCW Üyesi

233
    64
    28
    Race chİp dÜŞÜnÜyorum
    bunu yaptiran arkadaŞlar varsa Önerİlerİnİ bİlmek İsterİm.
    Bİrde geÇende sİmotanin karbon İntake kİtİnİ gÖrdÜm nette.nasil olur acaba ?

2. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    ben tsi aracıma barbaros abi ye yaptırdım aracı yormuycak şekilde bi yazılım yapıyor tavsiye ederim

3. sedat0027

sedat0027 SCW Üyesi

233
    64
    28
    barbaros abi kim peki ?

4. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Pschiptuning sanırım antep tarafındada bayileri var güzel sonuçlar alırsın 2.0tdı dan stage1 tarzı bir yazılımla bile 40hp verir 2.0tdı dizel....:eek:key: internette iletişim bilgileri var yeri adresi ve yapılan araçların öncesi sonrası bi incele...

5. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    :eek:key:

6. sedat0027

sedat0027 SCW Üyesi

233
    64
    28
    adana da var ama g.antep te olduğunu pek sanmıyorum

7. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Sen Barbaros abiyle bi görüş ben oraya gelen biri var diyebiliyorum o sana yardımcı olur istersen beyni söküp yollarsın burda yapıp yollar sana tabi tercih sana kalmış araba senin....:eek:key:

8. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    var gaziantepde savaş diye bir arkadaş onun firma işlerini yürütüyor..yok illa barboros abi diyorsan telefonla konuş arabanın konrol ünitesini sök..otobüse ver o istanbuldan alıyor yapıp geri gönderiyor arabana en fazla 2 gün binemiyorsun beyin sökülü olduğu için...sonrasında keyifle geziyorsun..ibrahim o şekilde yaptı..
    barboros abi bu işlemleri garantili yapıyor..hatta yurt sışına taa amerikaya kadar yazılım veriyor..
    bu işte güvence çok önemli...bu işlemi ona dert tasa dinlemeden gözün kapalı yaptırabilirsin..
    tavsiyedir..
    bunun sışında sizi gaziantep buluşmalarına da bekleriz

9. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    race chip nedir boxdan mı bahsediyorsun ? Box takıcam diyorsan hiç paranı boşa harcama.Yanıltma yöntemi ile güç almaya çalışılan bir sistem.Barbaros abinin antepte bayisi var.

10. LEON COPA

LEON COPA SCW Üyesi

264
    31
    28
    Arkadaslar turkiyede box yaptirmanin ne kadar faydasi var bilmiyorum ama fransada aracin gucunu yuzde 12 artiriyor ve yuzde 1 yakit tasarrufu sagliyor

Sayfayı Paylaş