Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2.0 TDI DSG 140ps leon body kit'li

yani o fiyatlara ozel yapım leon olupta 2.0 tdi varsa ne kadar varsa turkiyede alcam ? bu arabanın şase numarasını verim bu servisi arıyalım turkiyede kac tane oldugunu ogrenelim

Özel yapım demek biraz iddiali olmamış mı bu araç için?
Cupra bile özel yapım değil.
Mesela Leon'un özel yapımı Supercopa'dır.

bol zengin müşteriler inşallah.

hayırlı satışlar herkesin aracı kendine kıymetli üzerindeki ekstraları kendin ayrı satarsan daha memnun kalırsın,satmak istedigin rakama yakın diyemeyeceğim tabiki :)

daha dün hayırlı olsun iyi araç almışsın demiştim... buda hayırlı olsun, diğer yorumlara katılmamak elde değil.

2. el araç piyasasında şu benim dikkatimi fazlasıyla çekiyo bu aralar.
İnsanlar aracına spor tampon vs. takıp, aracı aldıkları fiyatın üzerine koyup satıyolar. Ama kaçırdıkları bişey var. Araçları nasıl 2. else, artık araçlarına taktıkları jant tampon yay vs. her neyse hepsi 2. el. Bu yüzden fiyatları buna göre değerlendirmek lazım.
Ki Leon için bu aksesuarlar bulunmaz Bursa kumaşı değil sonuçta. Artık her Leon'da standart hale geldi neredeyse.
2. elde aksesuarlar en fazla 2 - 3 bin TL oynatır bence. Oda jant-lastik body kit herşey takılı olan bir araç için..

Hayırlı olsun demiştim geçen gün.Şimdide hayırlı satışlar.Fiyat çok fazla tabi özel yapım olan kısmını bende merak ettim görünenden başka neler var?

xx

pazarlık payı varmıdır inşallah:) pazarlık sünnettir:) puhaha bu arada araç özel spariş gelmiş sanırım o yüzden bazı farklılıklar varmış bunlar neler ben bilmiyorum ama Metin'in bahsettiğine göre böyle hee yanlız şunu rahatlıkla diyebilirim Antep'te tek:)

Geri
Üst Alt