Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2,0 tdİ leon a chİp ne Önerİrsİnİz?

sedat0027

Kayıtlı Üye
Race chİp dÜŞÜnÜyorum
bunu yaptiran arkadaŞlar varsa Önerİlerİnİ bİlmek İsterİm.
Bİrde geÇende sİmotanin karbon İntake kİtİnİ gÖrdÜm nette.nasil olur acaba ?

ben tsi aracıma barbaros abi ye yaptırdım aracı yormuycak şekilde bi yazılım yapıyor tavsiye ederim

Pschiptuning sanırım antep tarafındada bayileri var güzel sonuçlar alırsın 2.0tdı dan stage1 tarzı bir yazılımla bile 40hp verir 2.0tdı dizel....:eek:key: internette iletişim bilgileri var yeri adresi ve yapılan araçların öncesi sonrası bi incele...

Pschiptuning sanırım antep tarafındada bayileri var güzel sonuçlar alırsın 2.0tdı dan stage1 tarzı bir yazılımla bile 40hp verir 2.0tdı dizel....:eek:key: internette iletişim bilgileri var yeri adresi ve yapılan araçların öncesi sonrası bi incele...

:eek:key:

adana da var ama g.antep te olduğunu pek sanmıyorum

Sen Barbaros abiyle bi görüş ben oraya gelen biri var diyebiliyorum o sana yardımcı olur istersen beyni söküp yollarsın burda yapıp yollar sana tabi tercih sana kalmış araba senin....:eek:key:

var gaziantepde savaş diye bir arkadaş onun firma işlerini yürütüyor..yok illa barboros abi diyorsan telefonla konuş arabanın konrol ünitesini sök..otobüse ver o istanbuldan alıyor yapıp geri gönderiyor arabana en fazla 2 gün binemiyorsun beyin sökülü olduğu için...sonrasında keyifle geziyorsun..ibrahim o şekilde yaptı..
barboros abi bu işlemleri garantili yapıyor..hatta yurt sışına taa amerikaya kadar yazılım veriyor..
bu işte güvence çok önemli...bu işlemi ona dert tasa dinlemeden gözün kapalı yaptırabilirsin..
tavsiyedir..
bunun sışında sizi gaziantep buluşmalarına da bekleriz

race chip nedir boxdan mı bahsediyorsun ? Box takıcam diyorsan hiç paranı boşa harcama.Yanıltma yöntemi ile güç almaya çalışılan bir sistem.Barbaros abinin antepte bayisi var.

Arkadaslar turkiyede box yaptirmanin ne kadar faydasi var bilmiyorum ama fransada aracin gucunu yuzde 12 artiriyor ve yuzde 1 yakit tasarrufu sagliyor

Geri
Üst Alt