Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2.0 16v 180+ hp bir araç uzun yolda ne kadar yakar?

makyajlı kasa desek daha ii sadece ön kısım ve iç konsolda ufak değişiklikler var senin aracının kaç model olduğunu bilmediğim için 2002 ininkini verdim tabiki aracı sen benden daha ii bilirsin

ufak tefek değişiklik derken?
2000-2002 arası ph1, 2002-2005 arası ph2 olarak geçiyor..
ph2 'lerde torpido soğutmaya kadar değişik donanımlar mevcut.. ph1 'de abs, klima, 2 cam otomatiği.. bitti :)
ph2 'de stepne yok, ona rağmen ağır, ph1 'de stepne var, onu eve koyunca 20 kg daha kar ediyorsun vs..
daha sayarım :)

ufak tefek değişiklik derken?
2000-2002 arası ph1, 2002-2005 arası ph2 olarak geçiyor..
ph2 'lerde torpido soğutmaya kadar değişik donanımlar mevcut.. ph1 'de abs, klima, 2 cam otomatiği.. bitti :)

donanım olaraktan değil kasa olarakta bahsettim tekrar söylüyorum sen daha iyi bilirsin çünkü araç senin diye benim arkadaşımda vardı birkaçkere kullanmak nasip oldu çok sevdim çok güzel bi araçtı 2002 sini ayrıca birkeresinde caddebostanda clio v6 rs ile karşılaştım o ise mükemmel ötesiydi

arabanın hafıf olmasının etkısı buyuk ama tabuları yıkabılecek b deger bu en nıhayetınde:) Bugune kadar fıltrelı yazılımlı hacımlı araba cok yakar mantıgına farklı b acıdan da bakılması gerektıgını gosterıyor:)

Hiç yakmasaymış arkaya bi baktınız mı 90la giderken arkadan ittiren tır yada kamyon varmı diye...:) geçen gün sürtünme üzerine discovery de denemelerle bi program izledim kamyon arkasına seyir halinde araç yaklaştıkça yakıtı düşüyor ve inanılmaz rakamlar gördüler bende hayret ettim düz yolda bir kamyon arkasına 50mtden 3 metreye kadar test ettirdiler ve yakıt konusunda inanılmaz değerler aldılar sabit hızda :)

Hiç yakmasaymış arkaya bi baktınız mı 90la giderken arkadan ittiren tır yada kamyon varmı diye...:) geçen gün sürtünme üzerine discovery de denemelerle bi program izledim kamyon arkasına seyir halinde araç yaklaştıkça yakıtı düşüyor ve inanılmaz rakamlar gördüler bende hayret ettim düz yolda bir kamyon arkasına 50mtden 3 metreye kadar test ettirdiler ve yakıt konusunda inanılmaz değerler aldılar sabit hızda :)

ruzgar tunelı baslı basına,atasehırde mıllet gazlarken one atlamak ıcın cok yapıyor haha a:D

Geri
Üst Alt