Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

(1p) 2012 FR Vogtland yay

Cideli_37

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar.1,5 aydan beri kafamı allak bullak eden konu vogtland yay kodları.2012 (1p) TSI Fr aracıma uygun 3,5 cm lik vogtland yay kodunu bir türlü bulamadım.Kimi bu uyar kimi bu uymaz felan diyolar.Varmı taktıran arkadaşlar yada kodunu bilenler.daha öncede sormuştum.

2012 model kodu 1p1 değil mi

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1.2 tsi -1.4 polo vogtlan yay ibizalara oluyor bende 2015 ibiza var 3.5 luk voglantd yay aldım polo yayı taktırdım şuan çok memnunum ama istediğim düşüşü alamadım o yüzden önleri 2cm daha presletmeni öneririm bu cuma bnde preslettiricem yaylarımı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar sorun çözüldü Eibach E10-15-007-02-22 kodlu audi a3 yayı aldım arabaya taktım önler iyi arkalarda zamanla inecektir.Konfor mükemmel sekme felan yok.esneme çok iyi.
2ZozbL.jpg

Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin benim de önler aynı şekilde duruyor bana biraz yüksek geldi o yüzden biraz daha basıcam tabiki siZin kendi zevkiniz ama bana kalırsa 1.5 - 2 cm daha soğuk pres yaptırırsanız daha tatlı olur arabanız. Jantlar daha çok ön plana çıkar albenisi yükselir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt