‎1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI İSKENDERUN/HATAY, Kısa dönem ER... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

‎1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI İSKENDERUN/HATAY, Kısa dönem ER...

Konu, 'Sohbet' kısmında SEC tarafından paylaşıldı.

1. SEC

SEC
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    ‎1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI İSKENDERUN/HATAY

Arkadaşlar, askere nereye gideceğim belli oldu ve cuma günü akşam mesai bitimine kadar orada olmam gerekiyor. Cuma sabahına Hatay'a uçak bileti bulup hemen aldım. Eğer burada askerlik yapmış ya da bir yakını burada askerlik yapmış olup da bilgisi olan varsa benimle paylaşırsa sevinirim. Her türlü yardımlarınıza açığım.
    6 ay kadar sanırım buralardan uzak kalacağım, en kısa sürede dönüp tekrar aktif olmak dileğiyle şimdiden hoşçakalın. Hepiniz Allah'a emanet olun...

Ayrıca hem acemi birliği hem de usta birliği İskenderun, ikisi birlikte açıklandı.

Bunu beğendi. eneSene bunu beğendi.
  2. YEKTA

YEKTA
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    2.404
    Ödül Puanları:
    113
    güle güle git gel kardeşim hayırlısı

3. leeveent

leeveent
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    63
    Hayırlı olsun kardeşim... güle güle git kahkaha atarak geri gel.... :D

4. eneserol

eneserol
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    83
    hayırlı teskereler güle güle gidip gelin. benim bi arkadaşım yaptı orada kısa dönem olarak. rahat yaptığını söylemişti ama uzun dönemlerin baya bi canını çıkarıyorlarmış gerçi bende kasımpaşa da denizci astek olarak yaptım. kısa dönemlerle arkadaş gibiydik

5. kfy

kfy
    ADMİNİSTRATOR

Beğenileri:
    5.381
    Ödül Puanları:
    113
    güle güle git gel kardeşim:)

6. effect1903

effect1903
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    48
    Hayırlısı olsun, bende kısa dönem yapmıştım.. amcamın oğlu ile aynı dönem gitmiştik o da orada yapmıştı ama usta birliğine çanakkale ye göndermişlerdi.. Acemi bittikten sonra bir kısım başka birliklere dağıtılıyor bir kısım ise aynı yerde kalıp askerliğini tamamlıyor, ben aynı yerde kalmıştım mesela..

7. eneSene

eneSene
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    300
    Ödül Puanları:
    83
    Allah yardımcın olsun Seçkin kardeşim, hayırlı teskereler olsun. Askerlik askerliktir. Kış döneminde Hatay gibi biryerde olman en azından senin için bir avantaj doğudaki (kar, kış vb.) yerlere göre. Şehir olarak güzel şehirdir. Kısa dönem olman aynı birlik içinde yani Hatay ilinde yapıyor olman demek. Sağa sola gitmiceksin uzun dönemler gibi.

8. SEC

SEC
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürler iyi dilekleriniz için, hayırlısıyla gidip geliriz inşallah. Hem acemi birliği hem de usta birliğinin aynı yer olması sanırım bizim için biraz avantaj. Ayrıca aynı yere aynı şekilde şu anda 4-5 arkadaş gidiyor olmakta bizim için faydalı olur diye düşünüyorum...

9. kurtbil

kurtbil
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    113
    hayırlı tezkereler

10. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

Beğenileri:
    3.977