Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1999/2000 Ibiza & Cordoba Kullanıcıları Buraya !

Konu, 'Mk2+Mk3 (1993-2002)' kısmında xezberkay tarafından paylaşıldı.

1. xezberkay

xezberkay SCW Üyesi

33
    10
    8
    Biliyorsunuzki araçlarımizda teyp kronik bir sorun halinde. Ben yeni teyp taktirmayi düşünüyordum. Sonra eski aracıma ses sistemi bağlattigim elektrikci geldi aklıma. Kalktim gittim.
    Adam arabayi görünce hic sasirmadi abi dedim teyp sıkıntılı dukkana girmeye kalmadi benim teybi sokmus getiriyordu elinde :D
    Git 2 saat sonra filan gel dedi gittim yakin biyerde arabayi yikadim döndüğümde teyp bitmisti. Komple lehimleri yenilendi. Kaset kizagi v.s hersey degismis.

Montaji yapıldı saat gibi çalışıyor. Ekran gidip gelme yapmıyor. Amfi cikisinida bağladım cok iyi oldu. Diyeceğim o ki eger teyp sorununuz varsa bir gidip görüşmenizi tavsiye ederim. Isinin ehli bir elektrikci.
    Teyp komple tamir edildi. Amfi çıkışı bağlandı. 150 tl ödedim. Ve uygun fiyata orjinali kullanmak gibisi yok..

Umarim yardimim dokunur
    Saygilarimla.

Galaxy Note 2 / Seat Ibiza 1.6 Stella

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  2. this_life

this_life SCW Üyesi

182
    3
    18
    ekrandaki karakter hatalarınıda düzeltebildi mi benim saat köşesi birda havalandırma şiddetini gösteren pervana görünümü hatalı onlarıda düzeltebilirmi

3. xezberkay

xezberkay SCW Üyesi

33
    10
    8
    Evet karakter hatalarıda düzeldi. zaten tek tek müdahele edemıyor. Komple bütün lehimleri yeniliyor.

Sayfayı Paylaş